Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megerőszakolt?

Figyelt kérdés
A barátnőm lekötözött az ágyhoz és úgy elégített ki. Ez megerőszakolásnak számít? Tiszta szégyen ez, pedig fordítva kéne legyen... Nők nem szoktak erőszakolni... Tiszta ciki...

2014. aug. 25. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most miért ciki? Én is inkább szívesen kötözök ki eg férfit, mint magamat. Megerőszakolás csak akkor lenne, ha tiltakoztál volna ellene.

L

2014. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha hagytad hogy lekötözzön akkor Szerinted megerőszakolt??? OMG
2014. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ő elmondta hogy mit akar. bele mentem. ennyi :D Mondtam neki hogy "megakarsz erőszakolni"?

Az a gond, hogy én kéne ilyeneket kitaláljak férfi létemre, nem pedig neki. Ezt tartom cikinek. Ráadásul ez szinte semmit a kéznek, mindent a szemnek elven működött. De amúgy jó volt XD Rabszolgának éreztem magam...

2014. aug. 25. 19:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha szó szerint kielégített, az nem nemi erőszak, legföljebb erőszakos szex. A nemi erőszak nem kielégítő hanem fájdalmas dolog.
2014. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A barátnőm rendszeresen az ágyhoz bilincseli a kezeimet és a lábaimat, aztán előjátékként megcsikiz, főleg a talpamat, utána leszop és meglovagol. Addig csinálja, amíg nem könyörgök neki, hogy hagyja abba. De jó érzés, úgyhogy nem tartom erőszaknak. 23/F
2016. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Engem rendszeresen kikötöz a barátnőm és olyankor durván meglovagol. Volt, hogy italtól kiütött állapotomban csinálta ezt velem és ilyenkor tényleg úgy éreztem én is, hogy megerőszakolt, és előfordult az is, hogy addig csinálta, amíg nem könyörögtem neki, hogy hagyja abba.
2016. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!