Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyja miattam a barátnőjét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyja miattam a barátnőjét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

összeismerkedtem egy sráccal buliban és egész éjszakát átbeszéltük majd azóta sokszor találkoztunk és már volt csók is

a bökkenő csak az hogy mindketten párkapcsolatban élünk, ő fél éve én pedig több mint 3 éve de egyikünk kapcsolata se mondható felhőtlennek

a lényeg hogy nagyon beettem a dumáját és rendesen is viselkedett velem sokmindent megtett hogy tudjunk találkozni meg ilyenek, sokat panaszkodott a barátnőjéről és hogy velem mennyivel jobb lenne, mindig írja mennyire hiányol amint egy szabad perce van ír és hív

a barátom ezt nem érdemli meg, és egyébként is elhidegültünk egymástól és elhatároztam hogy szakítok vele, NEM A SRÁC MIATT de neki is van benne szerepe

de a srác most a barátnőjével jól megvan és nem fogja miattam elhagyni... persze mit is gondoltam én hülye

A kérdés az lenne, hogy ha nekem nem lesz már meg a barátom akkor is továbbra is találkozzak a sráccal hátha belém szeret? vagy hagyjak fel vele, szakítsam meg a kapcsolatot? mert nekem ez így nem jó

kérlek ne ítéljetek el :)


2014. aug. 25. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Undorito vagy. A baratodat megcsaltad, o is a baratnojet. Es ha osszejottok szerinted teged nem fog massal megcsalni. Egy hosszu kapcsolatodat cseszted el. Gratulalok, h ennyi nincs benned es hagytad magad. A baratodat sajnalom
2014. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11. ítélet megvolt köszönöm

de ha már benéztél tanácsot is írhatnál

2014. szept. 5. 17:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Így bízz meg a párodban ha bulizni megy...Szerintem szakíts és gyere össze az új pasival, aztán próbálj meg nem görcsölni ha nélküled akar menni bulizni. :)
2015. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!