Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak túl sok lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak túl sok lennék?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a barátom 24 és 2 éve vagyunk együtt.

Minden héten hétvégére megyünk egymáshoz, ez kb. 3 napot jelent, szeptembertől az egyetem miatt egy albiba leszünk. A problémám az, hogy néha azaz érzésem, hogy számára túl sok az együtt töltött idő. Ugyanis ha ő a soros a kijövetelnél, akkor is kitolja a legkésőbbi időpontra a kijövetelt, ha én megyek hozzájuk, akkor meg nem érdekli, döntsem el én mikor szeretnék menni. Soha nem hív magukhoz vagy nem írja, hogy már jó lenne, ha mennék, nem is kérdezi mikor megyek, soha nem írja vagy mondja, hogy de jó, legalább megyünk ide-oda, szervez programot... mondjuk nem is megyünk sehova miatta, mert nincs kedve. Tegnap megkérdeztem a véleményét, mondtam, hogy most az egyszer mondja már meg ő, hogy mégis mikor menjek, erre a szombatot mondta, hétfőn mindenképpen haza kell mennem korán, ezt ő is tudja, magyarul csökkenti az együtt töltött időt. Ez régebben is így volt, rosszul is esett, de gondoltam, majd abbahagyja, de nem, 2 év után is ezt csinálja. Szerintem ha azt mondanám neki, hogy 2 hét múlva megyek, abba is beleegyezne, olyan, mintha nem érdekelné, mikor megyek. Ha ott vagyok, akkor tök jó, meg örül. De olyan számára, hogyha megyek jó, ha nem megyek, úgy is jó.

Ti szoktátok kérlelni a barátotoknak/barátnőtöknek, hogy menjen vagy megemlíteni neki vagy ez Nálatok hogy megy? Vagy szerintetek elegendő lenne a 2 nap is együtt egy héten? Nem akarok tolakodó lenni, csak én ragaszkodóbb vagyok, miatta nem tolom ki jobban ezt az időt, mindig betartjuk a 3 napot. Csak félek, hogyha már ennyi is sok neki, akkor mi lesz a közös albinál, ha már ennyit sem bír vagy tök mindegy neki... Mert ott együtt leszünk 4-5 napig is és csak ketten, alig lesz óránk, úgyhogy félek ezért... Én szívesen vagyok együtt vele, de ő ezek szerint velem nem.

Szerintetek?



2014. aug. 26. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. Vele se lehetett nagyon megbeszélni ezeket. Azt csináltam, hogy fogtam magam és eljárkáltam nélküle és minden elmeséltem, hogy merre, kivel voltam. Ha éppen akart találkozni meg mondtam, hogy nem érek rá. Idővel észbe kapott és ő kezdte el mindig keresni a társaságomat.
2014. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!