Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az internetes ismerkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes ismerkedésnek van valami értelme? Ott nem lehet normális férfiakkal ismerkedni ugye?

Figyelt kérdés
Én eddig csak hülyékkel adtam össze ilyen oldalakon. Volt egy fiú aki normálisnak tűnt, de kiderült hogy ő sem volt az.
2014. aug. 28. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem is csak rossz tapasztalataim vannak. valahogy csak a bolondokat vonzom. igaz élőben is abból van több
2014. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

15 évesen ismertem meg egy fiút egy ismerkedős oldalon..annyit pedálozott értem,megérte elfogadnom,mikor megkérdezte akarok e vele járni..a világ legnormálisabb,aranyosabb,imádnivalóbb fiúja..3 éve vele vagyok,és még mindig szeretjük egymást :)

Rá kell találni..én nem kerestem,ez csak egy laza oldal volt,viszont amikor a legkevésbé számitottam rá,megismertem őt.

2014. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért nehéz a neten ismerkedni, mert itt senki sem bújik álarc mögé, és játssza meg magát, mint a valóságban. Mindenki saját magát adja. Valójában a modern társadalmunk sem más, mint egy álarc mögé bújt illúzió. Ha nem lennének a minket felügyelő szervek, amik meghatározzák életünk minden aspektusát, teljes káosz törne ki, mivel az emberek 95%-a az egója markában tengeti mindennapjait, és képtelen önmagán kívül mással is törődni.
2014. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Még hogy a neten mindenki saját magát adja. Hát ezt nem nagyon lehet elhinni.
2014. aug. 28. 21:16
 15/18 anonim ***** válasza:
De lehet, még a Tinderen is, pedig ez eredetileg egy szexpartner kereső app. Én mégis hónapok óta vagyok együtt az itt talált párommal aki rendkívül intelligens, tanult, művelt, stb., szóval bőven túlszárnyalja a "normális" fogalmát.
2014. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy "az életben" ismeretlen fogalom a képmutatás.
2014. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 aauu válasza:

A világhálón is találhatunk megfelelő partnert, ám ehhez fontos egy fotó, és lényeges dolog az, hogy a kommunikálás legyen képes elviselni az idő próbáját, azaz hogy több hét vagy hónapnyi rendszeres beszélgetés folyamán szinte mindig legyen mondanivalónk, és hogy a másik fél is ébren tudja tartani érdeklődésünket. Mindez persze álom, de nem lehetetlen. Ez az élet szerencsés adománya. AZ SEM BAJ,HA EGYSZERRE TÖBBEKKEL LEVELEZÜNK BARÁTI SZINTEN, NEM ELKÖTELEZVE MAGUNKAT, ÉS EZALATT A SOK LEVELEZÖTÁRS KÖZÖTT EGYRE NAGYOBB EMBERISMERETRE TESZÜNK SZERT, ÉS ÍGY MÓDUNK NYÍLIK -- IDŐVEL -- RÁTALÁLNI AZ IDEÁLIS "Ő"-RE. ---Sok szerencsét.


Helló: aauu(Kisfiú Bácsi)

2014. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 aauu válasza:

Színes és cifra a skála, ha ábrázolni kellene, milyenek a szereplők. Egyesek álarcuk elől kibújnak, és őszinte önmagukat adják, mások részlegesen vagy teljesen megtévesztenek, csak hogy elérjék céljukat. Vannak, akik fontosnak tartják az azonnali fotót a másikról anélkül, hogy egy darabig itt izgalommal beszélgetne Veled bármiről, hogy türelmmel kivárva később láttassa magát.


A rejtőzködők, akik mögött igen sok pozitív és kellemes jellemű személy van, talán óvatosak vagy félnek, gyakori levélváltás mellett szóhasználatukból és mondatszerkesztésúből sokat árulnak el jellemükről, műveltségükről, életfelfogásukról, és -- esetleg -- arról az okról, amit egyelőre titkolni kívánnak.


Éredmes óvatosan és bátran belekezdeni.


Légy ügyes: aauu (Kisfiú Bácsi)

2015. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!