Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vagy ne ezt a kapcsolatot? (17/L)

Figyelt kérdés

A kérdésem a szakitásra vonatkozik. Tudom, hogy ez nagyon szubjektiv dolog, és csak én dönthetem el, hogy mit akarok, szóval ezt nem kell megirni válaszként. De gondolom, hogy patthelyzetben nem csak én vagyok/voltam az olvasók közül, ezért tudnátok segiteni. Nem konkrét igen-nem válaszok kellenének, hanem tanácsok, hogy eljussak a válaszig.

Röviden a helyzet: távkapcsolat, én 17, ő 16, lány vagyok. Már majdnem fél éve tart ez a kapcsolat. Neki ez az első komolyabb, nekem nem. Ő elég kezdő érzelmi, szexuális téren, mindenhogyan, de látok úgymond fejlődéseket, hogy udvariasabb lett stb. De valami nem stimmel, több mint 100 km-re lakunk egymástól, hétvégeken, szünetekben tudunk csak találkozni, és valahogy nekem ez nem elég, főleg, hogy most készülök érettségire, nyelvvizsgára stb. szal fontos, hogy legyen szabadidőm. Akarom is meg nem is látni őt. Ha vele vagyok, akkor nagyjából jó minden, de ha nincs velem, szinte nemis hiányzik. Egyre több apró dolog zavar benne, észreveszem a hibáit. Már a kapcsolat elején is tudtam, h nem vagyunk egyformák, naggggyon nem, nem egy cél fele halad az életünk, családunk, tanuláshoz való hozzáállásunk, elképzelésünk az életről, minden különböző. Egyre inkább úgy érzem, ahogy komolyodik a kapcsolat, hogy nem is ismerjük egymást. Túljutottunk a felületi időszakon, amikor csak ismerkedünk egymással minden téren, és rájöttem, hogy semmilyen téren sem elégit ki. Se a szexben, se a beszélgetésekben, se a találkozások minőségében, valahogy az egész stilusa nem nekem való.

DE: szeretem, ő az első, akinek őszintén kimondtam, érzem, hogy ő is piszkosul szeret, de lehet hogy én őt nem eléggé...vagy nem is tudom, idegesit, néha már zavar, ha hozzámér, ha felhiv, pedig legbelül érzem hogy kell, főleg, hogy többet lássam, paradox egy helyzet.

De az is lehet, hogy megijedtem, hogy valakihez ennyire közel kerültem, de lehet, hogy épp nem, és ezért taszitom magamtól. össze vagyok zavarodva. Még most szeretnék kilépni a kapcsolatból, amig nem olyan komoly, vagy hogyismondjam....nem akarom megvárni, hogy jöjjön egy harmadik....aki közelebb van mindenhogy hozzám...

Ezért kellenének tanácsok, bármilyen, hogy Te, ha a helyemben lennél, mit csinálnál, kérdeznél, tennél, hogy tudjál dönteni.

Köszi mindent


2010. jan. 16. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
előző: 21/L
2010. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!