Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felfújom? Idióta vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfújom? Idióta vagyok? Hülyeségért haragszom?

Figyelt kérdés

Nagyon le vagyok égve anyagilag. Annyira, hogy szükségem lett volna jövőhétre egy ötösre.

Nem kell a rizsa, hogy dolgozzak, meg miért nem spóroltam, vagy adjak el valamit. A lényeg, nincs még 5000 forintom sem pedig sürgős lenne.

A barátom felajánlotta még két hete, hogy ad nekem szívesen, majd megadom. Nagyon vonakodtam, próbáltam összekaparni a pénzt, nem sikerült így hát elfogadtam az ajánlatát (teszem hozzá, sosem kértem tőle, pedig máskor is voltam már ehhez hasonló szituációban)

Úgy volt, hogy ma találkozunk és ideadja ezt az összeget, erre tegnap este arra hivatkozva, hogy ő nagyon fáradt lesz ma, azt mondta nem tudunk találkozni. De ha hétfőn x helyre megyek akkor oda elhozza nekem. Utóbbival az a baj, hogy 50-50%, hogy oda tudnék menni, tehát ergo sz..ban hagyott.

Nagyon haragszom most rá emiatt, érzi, hogy valami baj van, de nem mondtam neki mert cikinek érzem a helyzetet.

Tudom, őszintének kell lennem, férfiból van, neki ez nem nyilvánvaló, hogy megsértett.

A kérdésem tehát az lenne, hogy ebben a formában szerintetek én vagyok a hülye, hogy haragszom?

Nyugodtan alázzatok, mindenféle véleményt elfogadok.


2014. aug. 30. 20:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Még egyszer leírom a félreértések elkerülése végett: Tudja nagyon jól, hogy mennyire fontos nekem most az a pénz.

Tudja, hogy másképpen nem tudok pénzhez jutni.

Igazából azon húztam fel magam főként, hogy ha lesz rá alkalom akkor ideadja ha nem, akkor nem.

Azt érzem ebből, hogy nem tartja valósnak a problémámat, ami még ha úgyis lenne, akkor is evidens számomra, hogy kiállok a másik mellett.

2014. aug. 30. 21:07
 12/16 anonim ***** válasza:

Nézd, embere válogatja, hogy mennyire tartja szem előtt

a más problémáját. Ha tudja, akkor evidens, hogy segíte-

nie kell (főleg, hogyha lehetősége van rá).

Ezt a menj el akárhova dolgot nem értem... Bár lehet csak

engem raktak össze rosszul...

2014. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mi az hogy nem tudsz oda menni? Nekem ne mondja senki hogy nem tudnék bárhova elmenni, ha akarok.
2014. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ha kifejteném miért nem tudok odamenni, egyértelmű lenne, de nem szeretném mert ez nem tartozik ide.
2014. aug. 30. 21:25
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. aug. 30. 21:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írd meg privátban amit itt nem akarsz, úgy

talán hasznosabb tanácsot is lehet adni. Ez csak az érem

egyik oldala, ráadásul nem is teljes.

2014. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!