Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire vélnétek ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire vélnétek ha a barátotok elfelejtené a születésnapotokat?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a születésnapom, de tavaly még nem voltunk együtt így nem köszöntött fel. Van egy olyan érzésem, hogy el fogja felejteni mert nem tudja tudja mikor van. Külföldön dolgozik és még nincs nete így facebookon se látja. Viszont kiderült hogy holnap jön haza pár napra és pont itthon lesz akkor. Itthon van nete és ki fogja írni a facebook. De ha nem írná ki vagy külföldön lenne biztos vagyok benne h elfelejtené. Az meg hát milyen már hogy úgy köszönt fel ha látja facebookon? Én anélkül is tudom h neki mikor van és nem kellene facebook h emlékeztessen. Ti mit gondoltok erről?
2014. szept. 2. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom, remélem nagy ívben elkerülöm az ilyen nőket mint te :D
2014. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha kint van és jön haza pár napra és pont itthon lesz akkor megakar lepni nem gondolod? túl feltűnő véletlen egybeesés és amíg nem biztos hogy elfelejti ne görcsölj emiatt ha meg elfelejti akkor utána tudasd vele hogy mikor volt és ne hibáztasd hogy nem tudja mikor van ha még nem beszéltetek erről hogy kinek mikor van.
2014. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
11 Én is remélem, hogy elkerülöm az olyan pasikat mint te, aki nem tudja mi az, hogy udvarlás egy nőnek:D
2014. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
13: Te elovlastad rendesen a kérdést? Még nem is jött el a szüeltésnapja, de a csaj máris megjósolta a nagy semmiből, hogy el fogja felejteni. Itt hol hibázott a férfi?
2014. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok nő rögtön elítéli ilyenkor a férfit, ahogy a mellékelt írások mutatják.

Csakhogy az a helyzet, hogy a férfiak elfelejtik a dátumokat!

Ha neked ez ennyire fontos, akkor beszéld meg vele, hogy mikor van a szülinapod és mesélj a régi nagy szülinapi bulikról. Ebből már ő is rájön, hogy mi a helyzet.

2014. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 13/15 Időpont tegnap 22:02


Na még egy kategória akit szeretnék elkerülni :D

Nem tudom, hogy jön ide az udvarlás, de azt már végképp nem próbálom elmagyarázni, hogy mi is pontosan a gond a kérdezővel.

2014. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az enyém még a saját gyerekééit is elfelejti. Egyszerűen ilyen. A saját szülinapja, névnapja se nagyon jut eszébe. Én egész egyszerűen kiírom neki a naptárra, vagy közlöm vele aznap reggel, vagy előző este, hogy holnap ez és az lesz. Az anyja születésnapjára is én szoktam emlékeztetni, én mondom, hogy vegyen neki valamit, hívja fel, stb. Megszoktam, hogy ilyen, sose jutott volna eszembe kiakadni rajta.
2014. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!