Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelt kérdés

8kerbe költözött és munka miatt lesz ,hogy este ér haza,akár hajnalban ,akár éjfélkor kitudja...

Csak szerintem nem komplett dolog hogy egy fiatal lány (de egyáltalán semmilyen lány )este egyedül sétáljon abban a kerületben ahol hemzsegnek a cigányok meg drogosok?és szerinte nem történne vele semmi baj.... veszekszünk folyton,hogy ő akkor is szépnek látja a világot akármennyire is züllött.(csak ettől még nem védi meg senki..)

20éves.



2014. szept. 3. 00:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ilyen munkaviszonyok között nem lehet válogatni.
2014. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
és inkább az életét,testi épségét,nőiességét(tudjuk mire gondolok) kockáztassa emiatt?semmi pénz nem ér annyit..
2014. szept. 3. 00:54
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a nyócker melyik része, de alapvetően igazat adok neked. Inkább laknék híd alatt, mint ott, és még csak lány se vagyok. Nappal is kerülöm, ha tehetem.
2014. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A barátnőd nagyon naív.

Engem kultúráltabbnak mondott helyen is vertek már meg, este 8 órakor. Mert nem adtam oda a telefonomat. (lány vagyok)


Gondolom nem megoldható, hogy kísérgesd. Meg egyébként sem vagy óvóbácsi.

Vegyél neki paprika sprait, vagy valami legálisan beszerezhető sokkolót.

2014. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem teljesen normális, egy csomó albérlet van Pesten, tuti találna egyet valami biztonságosabb környéken.
2014. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
Semmi pénz nem ér annyit? Ha pénz nincs, élet sincs.
2014. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Soha az életben meg nem közelíteném azt a helyet! 17/L
2014. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ajándékozz neki egy.pisztolyt
2014. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ismerős ez a mentalitás, egy szőke svéd lány jut eszembe erről... szomorú, h ő is milyen szépnek látta a világot, szépnek látta a multikultit, éltette, hogy szexeljeünk négerekkel, erre épp egy néger erőszakolta meg és darabolta szét szerencsétlen lányt...
2014. szept. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Csak szerintem nem komplett dolog hogy egy fiatal lány (de egyáltalán semmilyen lány )


((hogy egyáltalán bárki))


(((hogy egyáltalán van a 8. ker.)))


((((hogy Budapesten ilyen előfordulhat))))


(((((hogy egyáltalán van Budapest)))))


---


Abnormális dolognak tartom, hogy ott járkáljon...

2014. szept. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!