Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelt kérdés

8kerbe költözött és munka miatt lesz ,hogy este ér haza,akár hajnalban ,akár éjfélkor kitudja...

Csak szerintem nem komplett dolog hogy egy fiatal lány (de egyáltalán semmilyen lány )este egyedül sétáljon abban a kerületben ahol hemzsegnek a cigányok meg drogosok?és szerinte nem történne vele semmi baj.... veszekszünk folyton,hogy ő akkor is szépnek látja a világot akármennyire is züllött.(csak ettől még nem védi meg senki..)

20éves.



2014. szept. 3. 00:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! milyen kár,hogy nem tudok a nézetein változtatni,és nem fogja fel milyen mocsok világot is élünk ami kegyetlen tud lenni
2014. szept. 3. 01:37
 12/23 anonim ***** válasza:

Én az új autómmal mentem egyszer arra, nappal. Örültem, hogy épségben átértem az egyik egyirányú utcán. Olyan volt, mint az amerikai filmekben a gettó. Abszolút nem biztonságos, szerintem még annak sem, aki ott lakik.


Este egy nőnek semmi esélye sincs.

2014. szept. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
és aláírt 1éves szerződést ottlakásról....
2014. szept. 3. 01:39
 14/23 anonim ***** válasza:

Anno huszonévesen én is laktam ott albérletbe, mikor éjszakánként mentem, melóból haza először a Népszínház utcán mentem, de semmi atrocitás nem ért. Nem néztem senkire, bár egy mosolyt elcsíptem, tán prosti volt, épp hogy odapillantottam csak úgy, más nem volt. Legközelebb inkább a Rákóczi úton mentem haza, jóval kihaltabb volt és nem volt nyüzsi, mint a másikon.


Megértem, hogy aggódsz, bár értem is tette volna ezt valaki akkoriban. Másabb volt akkor, igaz fogalmam sincs most milyen, már rég nem élek ott. Lehet őt sem éri semmi atrocitás. Esetleg gázsprayt hordjon magánál.

Akkor nekem szerencsém volt.


Igaz nemrég láttam egy videót youtube-on, hogy miket tesznek, hogy biztonságos legyen a környék.

Ha meglelem elküldöm üzenetben.

N

2014. szept. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12%
Miért ne lenne az, pénz nem lesz nála, dugni meg szeret!
2014. szept. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
38%

veled nyilvánvalóan nagyobb problémák vannak, mint barátnőddel... a saját előítéleteidtől rettegsz.


hagyd ott a csajt, nem hozzádvaló. fogadd el, hogy még vannak emberek, akik pozitívan szemlélik a világot (ez lenne a normális). egy barátságos, világra nyitott embert sokkal kevesebb baj ér, mint egy mindenkiben ellenséget látót. sajnos magyarország utóbbiakkal van tömve, az ő bugyuta anekdotáik árasztják el az itteni kommenteket is. de attól hogy többségben vannak, még nem lesz valóság a véleményük. leendő ex-barátnőd véleménye valószínűleg közelebb áll a valósághoz. de a saját céljaihoz mindenképp. ne akadályozd...

2014. szept. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8-ker melyik része?
2014. szept. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
Szegény 16-os válaszoló még soha nem látta a nyolcadik kerületet éjjel, gyalogosan..
2014. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Diószeghy-n volt albérlete egy ismerősömnek, mi vidéken laktunk, mikor bulizni mentünk fel, mindig nála szálltunk meg. Két 16-18 éves csinos lány fényes nappal és este is tök nyugodtan sétált a környéken a villamostól a lakásig akár tűsarkúban, szoknyában is. Soha senki nem kötött belénk, egy beszólást se kaptunk, semmi nem történt ott velünk. Rendőrségi konténer van az utcán, pár 100 méterre rendőrkapitányság, a sarkon új építésű társasház, sok család lakik ott kisgyerekkel - nem cigányok. Az egy dolog, hogy hemzsegnek arrafele, de ők el vannak foglalva egymással, kívülállókkal nem foglalkoznak, mi ezt tapasztaltuk, és az az ismerősünk is, aki 4 évig lakott ott. Soha egyszer sem kötöttek belé, teljesen normális szomszédai voltak, semmilyen konfliktusba nem keveredett, pedig erre az utcára mondják, hogy a legnagyobb gettó.
2014. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Szabina_1991 válasza:
Szegény 18-as válaszoló, ezek szerint Te sem nagyon jársz erre... Nem olyan vészes, mint amilyennek leírják. Persze tényleg attól függ, hogy hol van helyileg. Én a Szigonyba lakom. Hajnali 3kor egyedül jöttem haza 22 éves nőként. Őszintén szólva csak fehérekkel találkoztam, fiatalokkal... és ez szombati napról vasárnapra virradóan volt. Vigyázni mindenhol kell, nem csak a 8kerben és tudni kell helyén kezelni bizonyos helyzeteket. A naiv felfogás tényleg nem jó, de nem csak itt. Mindig mindenhol a hátad mögé kell nézni, ilyen világot élünk.
2014. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!