Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátnőm?

Figyelt kérdés

8kerbe költözött és munka miatt lesz ,hogy este ér haza,akár hajnalban ,akár éjfélkor kitudja...

Csak szerintem nem komplett dolog hogy egy fiatal lány (de egyáltalán semmilyen lány )este egyedül sétáljon abban a kerületben ahol hemzsegnek a cigányok meg drogosok?és szerinte nem történne vele semmi baj.... veszekszünk folyton,hogy ő akkor is szépnek látja a világot akármennyire is züllött.(csak ettől még nem védi meg senki..)

20éves.



2014. szept. 3. 00:51
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
29%
napi szinten fordulok meg este és éjszaka és nappal is a 8. kerület sok részén. tisztában vagyok vele, hogy milyen legendák szólnak a kerületről, de azzal is, hogy ostoba túlzás olyanokat leírni, hogy "Este egy nőnek semmi esélye sincs." vagy hogy "Abnormális dolognak tartom, hogy ott járkáljon...". a valóságtól elszakadt 16 éves internetnácik nyomnak ilyen szövegeket. tessék statisztikákat nézni erőszakos bűncselekményekről budapesten. bár érdemesebb csak a hírértékű ügyeket nézni, tehát azokat, amikor cigányok és nem cigányok közti bűncselekmény történik (ezekről mindig beszámolnak legalább a cigányfób portálok). ha olyan torz lenne a valóság, ahogy az itteni rettegők láttatják, naponta több cikk születne ilyen ügyekről a 8. kerület kapcsán. vagy legalább személyesen hallanál róluk, ha ott élsz, nem csak ezeket az ezerszer elismételt, üres anekdotákat. én, aki sokat járok arra, nem találkoztam még semmiféle problémával... más kérdés, hogy a bátor hazafilyak annyira rettegnek a cigányoktól, hogy ha meglátnak néhányat, rögtön azon jár az agyuk, milyen botrányos sztorit írnak majd ki fészbukra áldozati szerepben. így is lehet élni az életet. csak épp nem érdemes. szánalmas.
2014. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
csak én emlékszem úgy, hogy a 8-ik kerület szét van térfigyelőzve már évek óta?:D nincs ott már semmi balhé, a 90-es években volt ott bármi komoly utoljára. annyi hajléktalan, roma és egyéb illetőségű személy pedig bármelyik kerületben előfordul pesten, mint ott. csak arányaiban ha több, az azért van mert szimplán sok a közösségi és munkahely arra vagy keresztül a 8keren, ezért több ember is van ott. nekem inkább az tűnt fel, hogy (kérdező) te miért nem szerepelsz a történetben, ez valami távkapcsolat, mert az rosszabb, mint este a balhék :S
2014. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nyolckeren belul hol egeszpontosan? Ott is vannak rosszabb reszek meg jobb reszek is.

Megugye attol fugg hogy nez ki, ha nem tul szep, meg nem "villog" (draga telefont nyomkodva laptoptaskaval a hona alatt maszkal a sikatorokban stb), akkor az se sokkal rosszabb hely mint barhol a kozpontban.

2016. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!