Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pofátlan gyáva szakítás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pofátlan gyáva szakítás a problémám. A barátom 6 év után dobott ki, azt mondva hogy ez a kapcsolat már nem működik. Mit tudok tenni? Hogy tudom túltenni ezen magam?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik, voltam nála minden szép volt mint mindig. Haza jövök és rá 2 hétre szó szerint törölt az életéből. Egyszerűen nem megy, hogy túl tegyem magam rajta. Egyszerűen nem értem mi történt és magyarázatot sem kaptam csak ennyit. Ő jól van, plasztik libákkal tölti meg a facebookját és folyamatosan fent van. Bánt, hogy nem keres, bánt, hogy figyelembe se vesz.
2014. szept. 4. 22:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

1. Akit "plasztik libá"zol az jobban néz ki nálad, mivel nem számalmas milf-et írtál helyette.

2. A hölgynek megvan az az előnye is, hogy esténként mellé lehet feküdni.

2014. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Az a pozitív a dologban, hogy kiderült, hogy sültparaszt, tehát: az első fájdalmak után kezdd el magadnak megmagyarázni, hogy jó, hogy ez most derült ki, és nem még 5 év múlva...

Tarts ki! Így van esélyed arra, hogy találj egy tisztességes, klassz embert!

2014. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
kedves névtelen oktatni próbáló személy :) nem mondtam, hogy nem néz ki nálam jobban, de azt tudom, hogy azt nem képes megadni neki amit én. lehet kívül akármilyen :) szóval köszönöm a segítséget.
2014. szept. 4. 22:29
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

És mivan akkor ha még többet is tud adni mint te??

Azért az nem biztos h te olyan sokkal többet tudtál adni.

2014. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs a kapcsolatomról, csak egy ennyi amit itt leírtam.. szóval hagyj ezzel :)
2014. szept. 4. 22:35
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Az lehet , viszont te sem ismerted elég jól a párodat, és lehet h az ágyban jóval többet tud nyújtani mint te, de ezt ugysem ismernéd el.
2014. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Ő tud többet adni mivel ő él vele. Te már csak egy emlékkép vagy az agyában. Próbálj meg egy olyan kandúrt keresni akit minden este doronmbolásra tudsz késztetni. Mit akarsz valakitől aki x ezer kilométerre él tőled? Mit vársz tőle amikor azt látj, hogy már a helyi katalikus papnak is több numerája van havonta mint neki? Talált egy csinosabb nőt, aki elérhető. Teljesen logikus volt a döntése.
2014. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem él vele senki, ne fárassz már.
2014. szept. 4. 22:41
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Győzködd csak magad :)
2014. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Gondolom, te is egy birka vagy a sok közül, akiknek egy szétnyíló láb sokkal többet ér mint bármi más.
2014. szept. 4. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!