Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pofátlan gyáva szakítás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pofátlan gyáva szakítás a problémám. A barátom 6 év után dobott ki, azt mondva hogy ez a kapcsolat már nem működik. Mit tudok tenni? Hogy tudom túltenni ezen magam?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik, voltam nála minden szép volt mint mindig. Haza jövök és rá 2 hétre szó szerint törölt az életéből. Egyszerűen nem megy, hogy túl tegyem magam rajta. Egyszerűen nem értem mi történt és magyarázatot sem kaptam csak ennyit. Ő jól van, plasztik libákkal tölti meg a facebookját és folyamatosan fent van. Bánt, hogy nem keres, bánt, hogy figyelembe se vesz.
2014. szept. 4. 22:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem kell győzködnöm :) mivel tudom.
2014. szept. 4. 22:44
 22/30 ASOT ***** válasza:

Egy törés, csalódás után az emberek hajlamosak egy irányba látni, idővel miután beletörődött a történtekbe a helyzetébe, utána már jobban elgondolkodik az ember.

És ez nem csak párkapcsolatokra érvényes.

Hajlamos az ember mindig másokat hibáztatni ha negatív hatás éri, bizonyos szinten jogos ha azt hibáztatjuk aki beletúrt az életünkbe. ÉS későn jutunk el arra szintre mikor képesek vagyunk magunkba is bepillantani.


A Jedik is mindig mindenkinél mindent jobban tudtak, majd később néhánynak az önteltsége lett a veszte. Még Yoda is hibázott olykor :)

2014. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen egy olyan "Birka" ( Esetleg nevezhetném magam Kos-nak?) vagyok aki többre értékel egy elérhető milf-et egy távoli szápségkirálynőnél. Ahogy a "plasztik libá"-t írod abból süt, hogy egy kifejezetten csinos hölgy a konkurencia. az ember megszomjazik és iszik egy pohár vizet, nem pedig ábrándozik a távoli forrásokról. Antal József után szabadon: Teccet volna ugyanott munkát válalni és minden este megfejni a Kost. A hajó elment. A köplödő, fröcskölődő ember pedig unszimpatikus.
2014. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Tehát itt most vegyem úgy, hogy magamat hibáztathatom? Mikor mindent megtettem érte?... A minimum lett volna, hogy a szemembe mondja akkor amikor kint vagyok nála, és nem a legszebb heteket nyújtani nekem majd haza érkezve kirúgni.

Jogom van a nőket, akiket felvesz úgy nevezni ahogy akarom. Ez már a legkevesebb mindezek után.

2014. szept. 4. 23:01
 25/30 ASOT ***** válasza:

Nem. Nem magadat kell hibáztatnod.

Félreértettél egy kicsit.

Hanem idővel majd bele kell nézned magadba, hogy mi az amit nem láttál.

2014. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Értelek. Köszönöm tényleg!
2014. szept. 4. 23:05
 27/30 ASOT ***** válasza:

Nincsmit :)

De most már ideje lefeküdni :)

2014. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Egyetértek :)
2014. szept. 4. 23:09
 29/30 biohazardxxx ***** válasza:
Törödj bele lecserélt másra.... Ha rám halgatsz akkor menj el szórakozni keress egy hobbyt akármit csak ne rágodj rajta. nehéz lesz de az idő majd segit... nekem is volt hasonló és idő kérdésével elmult...
2014. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. szept. 7. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!