Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsalás belefér egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás belefér egyszer egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Tegnap este két fiú ismerősömmel beszélgettem. Nekik van barátnőjük nekem pasim. Az egyik fiú már elszeretné jegyezni a barátnőjét.

Felmerültek témák válásról, szerelemről, megcsalásról stb. és ők azt vallják hogy inkább csalják meg majd a párjukat egyszer mint teljesen tönkremenjen a kapcsolat a kiüresedés miatt. Én nem vagyok ugyanezen a véleményen de érdekelne mit gondolnak mások. Szerintetek tényleg belefér egyszer?

Amúgy 25-28 évesek vagyunk


2014. szept. 8. 09:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%

nálam a megcsalás az egyetlen dolog amit soha nem tudnék elviselni...én nagyon hűséges ragaszkodó típus vagyok és ezt elvárom a páromtól is...megcsalás = vége a kapcsolatnak...még barátságok se akarnék...nyugis lenne a szakítás...nem idegbetegeskednék, de nem akarnám a másikat többet látni...szóval nálam nem fér bele...


21F

2014. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ha nem szexel veled a párod,elhanyagol és nem lehet rajta változtatni,viszont együtt akarsz vele maradni,akkor belefér.
2014. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%

12-essel 37éves férfiként egyetértek.

Nekem pont az a bajom, hogy túlságosan tudok szeretni, napi szinten igényelném az ölelést, csókokat, a szexet is.Lehet el kellene mennem valami leszoktató tanfolyamra ha van olyan :-) Ehhez képest örülök ha másfél hetente van, de már nem akarok új párt keresni.

2014. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
4%

Ideje lenne megkérni a pontozó robotot aki szisztematikusan lepontozott szinte mindenkit, hogy 1. indokolja meg miért 2. van e hosszú kapcsolata mondjuk 10+ éves, vagy csak összeolvasott valamit a neten és nagyon okosnak hiszi magát, ezért feljogosítva érzi magát a bölcsek kövének birtokában, hogy érvek nélkül csak azért pontozzon, mert neki éppen nem tetszik valami...


Szóval hiteles és releváns, vagy csak azt se tudja mi fán terem egy kapcsolat csak látott valamit a tv-ben?

2014. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

egy kapcsolat azért kapcsolat mert nem biztos ( sőt biztos nem ) fog végig tartani a lángoló szerelem, pár év alatt elmúlik és kialakul egy kapcsolat, ami nem baráti hanem férfi - női ragaszkodó, szeretetre alapuló kapcsolat, gondolj bele, hogy ha végig szerelmes lennél nem tudnád a munkád normálisan végezni stb.. stb.


a szex a más dolog, a férfi úgy van genetikailag programozva, hogy minél több nővel legyen együtt szexuálisan, ezért egy idő után úgyis fel fog benne merülni a más nővel való szex gondolata, ami persze nem azt jeleni, hogy el fogja hagyni a párját


szóval csak azon múlik, hogy valaki megteszi, hogy mennyire bír ellenállni vagy van-e egyáltalán lehetősége... ( ha egy pár éve párkapcsolatban élő férfit össze zárnál egy jó nővel aki szexelni akar és ez nem fog kijutni a szobából, a férfiak 95%-a tuti nem tudna ellenállni )

2014. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Dowd a lepontozó mindenhol ott van nem csak itt :)
2014. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

#16

Veszem észre.

Csak legalább indokolná meg :D (tudom,hogy nem tudja)

2014. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Kitasposom a belét a lepontozónak, idő kérdése, rajta vagyok az ügyön. :)
2014. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
7%
lehet tudom ki csinálja és akkor tudom az indokot is :D több felhasználóval akar felkerülni a top listára...és ugye a szavazás is pontot ér :)
2014. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
6%

#19


Akkor szerintem egyre gondolunk.

Ha róla van szó, már egy személyes találkozóra is hamarosan számíthat az egyéb ügyei miatt.

2014. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!