Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? Jogosan van megsértődve?

Figyelt kérdés

Volt egy kis vitánk, ami azzal kezdődött, hogy a pasim azt mondta, azért lettem ilyen hülye, mert anyám cigizett meg piált terhesség alatt. Én erre visszaszóltam neki, hogy ő meg azért lett ilyen retardált, mert az ő anyja meg diligyógyszereket szedett terhesség alatt. Erre ő besértődött annyira, hogy egész nap fel se kelt az ágyból, ami kaját elétettem nem volt hajlandó enni belőle. Mert szerinte ez illetlen és szemét dolog volt tőlem, főleg hogy nem kértem bocsánatot, amikor ő sem. És szerinte én visszaéltem azzal amit nekem bizalmasan elmondott.

És most én vagyok a szemét dög, amikor ő kezdte az én anyámat szidni.

Most meg van sértődve, mint vmi hercegkisasszony. Úgy viselkedik, mint egy hisztis gyerek, nem úgy mint egy 25éves felnőtt férfi.

Mert szerinte amit ő mondott, az poén, amit meg én, az bunkóság.

Véleményeket szeretnék. Egyébként én nem szoktam szidni a családját, ez az első eset, ő viszont már többször az enyémet, pl a húgomat is. De azt mondja, ezt ne hasonlítsam ahhoz...

Jogosan van megsértődve?


2014. szept. 8. 13:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha ez a bocsanatkeres ahogy eloadtad akkor gratula.
2014. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

A tiéd még ilyen sem volt...

Vagy akkor most úgy csinálom ahogy te szoktad.


Bocsiiiii mindenért.

2014. szept. 8. 19:52
 23/28 anonim ***** válasza:
En legalabb ki tudom mondani ezt a szot anelkul h mondanod kene, pedig ezt se sok embernek mondtam, kb csak a legfontosabb embereknek. Ja es en ha hulyeseget mondok vagy vmi ilyen szitu van akkor legalabb komolyan irom/mondom.
2014. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Itt van, én is komolyan írtam...
2014. szept. 8. 20:17
 25/28 anonim ***** válasza:
Hat du is nagyon lattam h teljesen megbantad.
2014. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Neked hiába is mondanék bármit. Ha ennyiből nem értetted meg a lényeget.
2014. szept. 8. 20:44
 27/28 anonim ***** válasza:
azért az elég komoly, hogy ti elvileg felnőttek vagytok.
2014. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sztem te nem ertetted meg h egy betegseget nem vagunk a masik fejehez, engem szidhatsz tolem barhogy.
2014. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!