Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondhatom, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom, hogy azért nem csajoztam idáig, mert kicsi volt a?

Figyelt kérdés

nos, sikerült egy lányt szereznem az életembe - és kettessel kezdődik az életkorom. Sajnos hiába is kérdezném itt, észre fogja venni, hogy ő az első... félek, akkor hülyének néz, és elhagy. Ezért azt találtam ki, hogy azt mondom, azért nem mertem idáig csajozni, mert nekem kicsi - amúgy tényleg kicsi, bár én elfogadtam, ez csak egy kamu indok lenne.

Igy megértené?


2014. szept. 9. 23:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amit a 4-es, 5-ös mond, az sokkal jobb indok. Belopod magad a szívébe :)

Egy nő nehezen érti meg, hogy mit tudnak a férfiak a méretükön annyit problémázni.

2014. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Belopom a szivébe! "sziveeem, azért vagyok ennyi idősen még szűz, mert csak terád vártam, nem volt meg ez a plussz a többi nőben"


najó, sokat néztétek a Titanicot / Twillightot vagy valamilyen Brazil szappant, maradok ennél a magyarázatnál...

2014. szept. 10. 00:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem sokat néztek ilyen nyálas filmeket, hanem a nők alapból érzelmesebbek és nem értik meg mit kell annyit picsogni a méreten a pasiknak, amikor a 10 alattiak a kicsik, a felett már simán ki tudsz vele elégíteni egy nőt ha akarsz is és nem azon sírsz, hogy neked kicsi. Tudsz róla, hogy a női hüvely csak 6-8 centi és ez tágul még max a kétszeresére? Hova a fenébe akarnál ennél nagyobbat dugni? A nagy méretűek meg arra panaszkodnak, hogy nem rakhatják be tövig, mert panaszkodik a barátnő, hogy fáj neki. (persze van 1-2%, aki szereti ha fáj vagy olyan anatómiája van, hogy simán befér, de nem ez az átlag!)


Amúgy nem kell neki mondani amíg nem kérdez rá. Nekem barátom közelebb volt a 30-hoz, mint a 25-höz mikor összejöttünk. Egyáltalán nem vettem észre rajta, hogy tapasztalatlan lenne, inkább maximum kicsit esetlen, de betudtam annak, hogy mi először voltunk együtt. Aztán kíváncsiságból rákérdeztem az előző barátnőre, a válasz meg ledöbbentett, én voltam neki az első. És tudod mit? Nem tűnt fel, mert nem problémázott rajta, nem izgulta halálra magát és maximálisan odafigyelt rám. Az életben nem volt olyan intenzív és gyengéd előjátékban részem, mint vele. És tudod miért nem? Mert neki nem voltak olyan hülye berögzülései, hogy az előző barátnő úgy szerette vagy a filmekből azt látta. Hanem saját fantázia alapján csak csinálta, amit gondolt és amire pozitívan reagáltam.


Ha meg kérdezi, akkor igen, egy lány jobban fogadja ha azt mondod, hogy az eddigi lányokban nem találtad meg azt a pluszt, hogy a kapcsolat odáig fejlődjön.

2014. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!