Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés

a barátnommel majdnem 1 éve vagyunk egyutt.

az exemmel 6évig jártunk. a barátnom nagyon féltékeny rá,mert néha felhiv az ex és akkor olyanokat mond nekem,hogy szeret engem meg hogy ujra visszajonne hozzám,gyereket akarna tolem és hogy sajnálja,hogy megcsalt.Errol a mostani barátnom is tud.De ezek a szavak nekem már nem jelentenek semmit.Nem akarom ot,most már legyen boldog a pasijával,ha o kellett neki.

Nagyon szeretem a páromat,tobbszor megkért rá,hogy elotte mondjam el a telefonba az exnek,hogy hagyjon nekem békét...de én ezt nemtudom megtenni mert nem olyan típusu ember vagyok.nem szeretek és nem tudok másokat megbántani.Sokszor látom a barátnomon,hogy fáj ez neki de már inkább nem mondja csak belul gyotrodik.de én akkor sem tudom megtenni,hogy elkuldjem a francba az exet.azt megmondtam neki,hogy szeretem a páromat,persze ugy látszik az nem volt olyan hatásos mert még mindig hivogat...nemtudom hogyan oldhatnám meg a helyzetet,hogy senkinek se fájjon...


2007. okt. 23. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha már tényleg nem jelent semmit az ex,akkor igen is MEG KELL mondani neki,hogy hagyjon téged béken,és ne hivogasson.Ha tényleg szereted a párod,akkor ezt meg teszed érte.Ès ezzel nem bántod meg az ex-et,met már nincsen miért megbántódnia.Ès hidd el,hogy ennél nagyobb örömet nem szerezhetne´l a barátnödnek.S vigyázz,ha ezt nem teszed meg,nehogy rámenjen a kapcsolatotok.

Mert egy harmadik,akár kívülröl is tönkre tud tenni mindent.Ezt nyugodtan hidd el.Sajna tapasztalat.

2007. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ilyen helyzetben voltam (vagyok) A barátom volt barátnöje megjelent és iszonyúan féltékeny vagyok.A barátom azzal nyugtatott, hogy nálam jobb partner nincs és nem csalna meg semmilyen körülmények között és a voltjával már lezárták és semmi sem éled újjá. Nevessetek a helyzeten egyet, hogy mennyire kellesz a nöknek.Kérdezd meg ö elküldené-e a volt barátját a fenébe és olyannak ismer-e Téged aki ilyen goromba.Az gyerekes megoldás lenne és te felnöttként viselkedsz és pont ezzel jelzed, hogy nem akarsz már semmit az ex-töl.
2007. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem is baromira féltékeny volt mindenkire.Óvodás kori cimbiktől kezdve,a fősulis barátokig edzőtársakon keresztül mindenkire.Aztán mióta babát várunk kinőtt belőle.Egyébként volt több komoly vitánk is az ügyben,de csak adtunk a szarnak egy pofont.

Ilyen a természete,én nem fodlalkoztam a természetével,ahnem belévesztem miatta néhányszor és egy kicsit javult a helyzet.De ez csak két hevesvérmérsékletű enbernél működik.

2007. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!