Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na szóval, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval, ti mit tennétek a helyemben? 23/F. Egy elég érdekes és komoly helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

Na szóval, családos apa vagyok van egy kisfiam aki nem rég múlt 1 éves! Van élettársam meg minden, az élettársam 21 éves lesz!


Na szóval, én titokban persze a szüleim tudnak róla de az asszony nem! Az a lényeg hogy találkozgatok egy 14 éves lánnyal, aki nagyon tetszik nekem! Nagyon érett és jó vele lenni, és sok érzelmet táplálok iránta!


A most lévő élettársammal, nem mennek valami jól a dolgok, ő ok nélkül felkapja a vízet és elkezd ütni, az a pláne hogy nem is viccből üt hanem izomból! Néha olyanokat kapok tőle ok nélkül amit még én sem értek :(

PL egy történet: a nadrágomat a földön hagytam, nagyon fáradt voltam, mivel szinte éjjel nappal dolgozom, ő erre azt mondta hogy most takarítottam ki, és egyből a fejemet kezdte el ütni!

Nem merek neki vissza ütni, mivel nő, a kezeit leszoktam fogni hogy hagya abba. Azt hiszem hogy már csak a gyerek végett vagyok vele együtt, vannak azért boldog pillanatok. De nagyon elhanyagol.


Vissza térve a 14-éves lányra... Tudom hogy fiatal, és nem is kezdtem volna bele egy ilyenbe, hogy ha itt a gyk-in és más oldalakon nem olvastam volna el, hogy 14-15-16 éves lányoknak mind 18 feletti barátaik vannak! Gondoltam mit veszthetek én is szerencsét próbálok! Egyébként a lány már most akkora mint én! Az anyával folyamatosan beszélgetek, és ő támogat engem, tudják hogy van kisfiam!


Még is félek azért, és sok érzelem van ami zavaros bennem.! A lánnyal nagyon jó lenni, sokat beszélgetünk nevetünk, és sokat hülyéskedik, ugyan úgy ahogyan én is! Amikor vele vagyok, akkor legalább szabadnak érzem magam, és boldognak..... Persze azon gondolkodok eközben hogy-hogyan szakítsak vele! Meg azon is hogy-hogyan lehetne komolyabb!


Elég nagy dilemmában vagyok! Biztosan azt fogjátok írni páran hogy kamu, pedig nem az!


Ha van kérdésetek bátran írjátok meg, szívesen válaszolok!


2014. szept. 11. 11:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire barna a bőrötök?


Nekem ott dobja a hibát a sztori, hogy ha kb. két évvel ezelőtt nagy szerelemből, közösen gyereket vállaltatok, akkor hogy jutottál oda, hogy már most elkezdj egy lánnyal randizgatni? (Most nem térek ki rá hosszabban, hogy 14 éves: én apaként simán kiherélem azt a 23 évest, aki a 14 éves lányom közelébe megy!)

2014. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
És ki a nyavaját érdekelne a 14 éves apja? Sokkal fontosabb aspektus az, hogy én apaként el nem tudnám képzelni, hogy a 8hónapos fiamnál bármi is fontosabb legyen számomra...és az a baj, hogy ennek a farokagyúnak egy általános iskolás gyerek fontosabb mint a saját gyereke
2014. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

"jó apa vagyok, most nem tudok dolgozni mivel a gyerekre vigyázok" Na elmész te tudod hova...látod ez még be is jön a 14 évesnek...

Elmondom a kicsit fejednek 21 éves férfi vagyok és nem tervezek még gyereket mert próbálok háttért teremteni ahhoz hogy legyen hol és hogy felnevelni! Dolgozom amikor csak tudok! Te nem vagy jó apa! Ha az lennél 0-24 dolgoznál ha kell azért hogy a gyereked neveld!

Az ilyen semmirekellők kapják a segélyt az ÉN ADÓMBÓL AMIT BEFIZETEK!!!

2014. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"ÉN ADÓMBÓL AMIT BEFIZETEK!!!"

Gyönyörű! Erre az aspektusára nem is gondoltam a történet olvasásakor, de gyönyörű szép gondolat, köszönöm...már csak azért is mert én is pont ezt szoktam szóról szóra mondani...naponta legalább 2-3X.

2014. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen magad fajtákat kéne lelőni a g*cibe. Csak egy káros kolonc vagytok a társadalom testén. Nem tudjátok, mi az, hogy felelősség. Ha férfi vagy, és nem pedig egy gyáva kis g*ci, akkor edd meg amit megfőztél. Neveld fel a gyereked becsülettel. Tőled meg a drágalátos anyjától függ az egész élete. Ha nem neveled normálisan, és félrekefélgetsz, az ő életét teszed tönkre. Tönkreteszed a saját fiadat, érted?
2014. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Hűha.

A legbölcsebb dolog az lenne, ha szakítanál az élettársaddal is és a kislánnyal is.

Az élettársaddal rosszul mennek a dolgaitok, megver stb. (várj csak, egész véletlenül nem azért mennek rosszul a dolgok, mert tudja, hogy megcsalod?), világos, hogy nem szeretitek egymást, és a gyereknek is rossz lenne, ha csak a veszekedést látja maga körül, ahogy felnő. Szerintem beszéljétek meg, és ha nem megy máshogy, akkor szakíts, jobb lesz úgy mindenkinek. A gyerekedet viszont ezek után se hanyagold el!!!!

A 14 éves lánnyal kapcsolatban azt tudom mondani, hogy gyakran megesik a kis tapasztalatlan tinilányokkal, hogy náluk sokkal idősebb férfiakba szeretnek bele. Ezt kihasználni nagyon aljas dolog... Tisztában kell legyél azzal, hogy nem egy szinten vagytok, túl nagy a korkülönbség, és ő még éretlen olyan dolgokhoz, amikre neked már szükséged van (szex, komoly kapcsolat, együttélés, családalapítás)! Az anyja szeretné, ha összejönnétek... egy huszonéves, családos férfival látná szívesen a 14 éves lányát... erre hadd ne mondjak semmit.


Egyébként olyan férfiakkal szokott megesni, hogy sokkal fiatalabb lányokba lesznek szerelmesek, akiknek kevés az önbecsülésük, és a korban hozzájuk illő nőktől félnek. Egy tinilány meg úgy tekint rájuk, mint az Istenre, mert húdemenő, hogy neki sokkal idősebb barátja van... Szóval ilyen formában eléggé tipikus az eseted.

2014. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

14 éves lány nemrégen még barbizott! 16-18 évesen meg jön majd, hogy ki akarja élni magát.

Az élettársaddal beszéljétek meg, hogy ez nem működik, hogy ilyenekért ver téged! Próbáljátok megoldani. Sportoljon vagy bármi, hogy másutt vezesse le a fölös energiáit, így max egy leszidást kapsz, ha nem rámolod el a cuccaid.

2014. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát azok alapján amit le írtál én nem csak ütném a fejed, hanem bele szarnék a szádba! Te otthon döglessz mondván hogy te vagy a gyerekkel! Most még a gépet nyomod a gyerek mit csinál? ha jól értem vannak nagy szülők, vigyázzanak a gyerekre te meg takarodj el dolgozni, az asszony tanuljon és talán nem veri szét a fejed mert egy kib,as,zott lusta disznó vagy aki elosködik a másik nyakán! Mindenek tetején azon jár az ember eszed hogy hogyan kurhatnad be a kislányt! Szép vagy! Állj ki a vonat elé majd valaki aki tényleg apának való fel neveli a fiadat és talán még az édesannyát is többre veszi mint te! Te b,üdös alá való kis g,e,c,i
2014. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Ha szétmennék az anyávval, akkor a gyermek nálam maradna! Mivel a gyermeket nálam helyezték el!


semmilyen körülmények között sem hagynám az anyánál a fiamat!


Amikor megszületett én neveltem egyedül 5 hónapon keresztül , mivel az anya a kórházban volt!


utána is én neveltem egyedül!!


3-4 hónap volt olyan amiben keveset segítettem, mivel sok volt a munkám!


Most is én vigyázok a gyerekre egyedül!


A gyerek mindenféleképpen nálam maradna, más részt a gyermek annya hírtelenharagú , nem mindig de értetlen és néha a semmin felkapja a vizet!


Nem magamat akarom sajnáltatni, de tők jó hogy a itt lévő válaszok alapján a család a fontos!


Ez igaz is, de nálam csak a fiam a fontos! Már bocsi!

A lelkemet töri össze amikor ok nélkül fejbeűt , vagy izomból a könyökével fejen ver! Vagy amikor odabújok hozzá akkor ellök magától és színtén űt!


Én sem azért kezdtem kiegy 14 éves lánnyal, mert huu, csak azért próbáltam meg hogy boldog legyek!



Amikor megismertem az élettársamat akkor nem ilyen volt!

2014. szept. 11. 12:46
 20/32 anonim ***** válasza:
Akkor meg állj a sarkadra és néha b**sz le egy pofont, hogy megtanulja emberként és egyenrangú félként tisztelni a másikat.
2014. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!