Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na szóval, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval, ti mit tennétek a helyemben? 23/F. Egy elég érdekes és komoly helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

Na szóval, családos apa vagyok van egy kisfiam aki nem rég múlt 1 éves! Van élettársam meg minden, az élettársam 21 éves lesz!


Na szóval, én titokban persze a szüleim tudnak róla de az asszony nem! Az a lényeg hogy találkozgatok egy 14 éves lánnyal, aki nagyon tetszik nekem! Nagyon érett és jó vele lenni, és sok érzelmet táplálok iránta!


A most lévő élettársammal, nem mennek valami jól a dolgok, ő ok nélkül felkapja a vízet és elkezd ütni, az a pláne hogy nem is viccből üt hanem izomból! Néha olyanokat kapok tőle ok nélkül amit még én sem értek :(

PL egy történet: a nadrágomat a földön hagytam, nagyon fáradt voltam, mivel szinte éjjel nappal dolgozom, ő erre azt mondta hogy most takarítottam ki, és egyből a fejemet kezdte el ütni!

Nem merek neki vissza ütni, mivel nő, a kezeit leszoktam fogni hogy hagya abba. Azt hiszem hogy már csak a gyerek végett vagyok vele együtt, vannak azért boldog pillanatok. De nagyon elhanyagol.


Vissza térve a 14-éves lányra... Tudom hogy fiatal, és nem is kezdtem volna bele egy ilyenbe, hogy ha itt a gyk-in és más oldalakon nem olvastam volna el, hogy 14-15-16 éves lányoknak mind 18 feletti barátaik vannak! Gondoltam mit veszthetek én is szerencsét próbálok! Egyébként a lány már most akkora mint én! Az anyával folyamatosan beszélgetek, és ő támogat engem, tudják hogy van kisfiam!


Még is félek azért, és sok érzelem van ami zavaros bennem.! A lánnyal nagyon jó lenni, sokat beszélgetünk nevetünk, és sokat hülyéskedik, ugyan úgy ahogyan én is! Amikor vele vagyok, akkor legalább szabadnak érzem magam, és boldognak..... Persze azon gondolkodok eközben hogy-hogyan szakítsak vele! Meg azon is hogy-hogyan lehetne komolyabb!


Elég nagy dilemmában vagyok! Biztosan azt fogjátok írni páran hogy kamu, pedig nem az!


Ha van kérdésetek bátran írjátok meg, szívesen válaszolok!


2014. szept. 11. 11:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%
Ott a gyereketek...nem vagy normális. "Tervezett" Látom...aztán kész lett és ennyi...felnevelésre nem voltatok készen.
2014. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tervezett volt a gyerek, akkor maradj az anyjával és javítsál a kapcsolatotokon. Ne egy 14 éves kislány után fussál, ő még gyerek, nem elég neked a sajátod? A gyerekedet pedig ne vedd el az anyjától. Valamint gondolj bele, ha most elhagyod a családod a 14 évesért, a kislány pár hét, pár hónap után meg fog unni téged és kidob, mert még nagyon fiatal. És akkor ott maradsz egyedülálló szülőként, a sok munkával, a sok problémával. Valószínűleg azért ilyen a párod, mert állandóan a gyerekkel foglalkozik amikor te dolgozol, meg tanul és ez nagyon fárasztó. Persze nem mentség az ütlegelésre. Nagyon gondolkozz el, hogy mit akarsz. Egy tini fruskát vagy inkább a családodat.
2014. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy értelmesen leírtam mindent!


A válaszok között, olyan értelmetlen emberek is vannak, akik inkább ne próbáljanak választ adni!


Akik nem szányák magukat arra hogy végigolvassák azt amit írtak, és így vonnak olyan következményeket amik a képzeletük szüleménye, ahoz csak gratulálni tudok!


Nem fogok többet ide írni, és NEM VÁROK MÁSOKTÓL ÉRTELMETLEN HÜLYE VÁLASZOKAT, HOGY GYEREKELTARTÁS, MEG HOGY A SZÁDBA SZARNÁK!


A fiamat én tartom el, nem az anya! üdv mindenkinek!

2014. szept. 11. 12:58
 24/32 anonim ***** válasza:
Akkor sem az a megoldás hogy úgy lépj ki egy meg romlott kapcsolatból hogy már is be lépsz egy kis lánnyal egy kapcsolatba! Költözz vissza a szüleidhez és keress hozzád valót! Egy 14evesnek fingja sincs az életről! Nem varhatod el tőle hogy el kotelezze magát melletted csak azért mert te már nem vagy szabad a gyerek miatt! Ő még hagy éljen! Mit kezdesz akkor ha ő már nővé érik lesz mondjuk 22-24 éves és majd szabadságra vágyik te akkor már javában harminc felett leszel! Nem teheted tönkre!
2014. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 csabika1971 ***** válasza:
100%

Ja, egyetértek maximálisan az előttem szólókkal. Mert csűrheted-csavarhatod a dolgot egy sz'r alak vagy. És nem másért csak azért mert egy 14 évessel megfordult a fejedben.

Boldogtalan vagy a jelenlegi pároddal b'szmeg? Akkor hagyd ott, és keres egy magodhoz való NŐT. De ezt a sztorit nehogy elmeséld neki mert, még ha 200 évig élsz is akkor sem találsz magad mellé egy normálisat.

Másrészt amilyen retardált vagy talán nem véletlen, hogy a jelenlegi nőd is egyengeti a burádat. Mert téged jó mélyre arccal lefelé el kellene ásni, nehogy véletlenül is felszínre tudd kaparni magad.

Aki egy kis 14 p'csa lelki világát nézi, a saját fia helyet az nem érdemelne mást.

2014. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
#13 vagyok: Látom írtál privátot, de el se olvastam töröltem és tiltottalak. Nem érdekel ha nem tetszik mit írok.:) Menny gyereket nevelni meg segélyért na szevasz!
2014. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a kommenteket, igazából a többség tökéletesen leírta mit kéne tenned.... Amúgy kérdező, nekem nem úgy tűnik, hogy minden átment neked a kommentekből(bár aki képes egy 14 éves kislánnyal kavarni 23 éves fejjel, azon nem csodálkozom hogy nem pörög az agya 100%-on), csak löketed tovább a magadét. Őszintén remélem, hogy a kis fruskának nem csinálsz gyereket, akármilyen "érett" is. Amúgy ha annyira érett, miért kavar olyan pasival, akinek élettársa van?? Az asszonyt meg állítsd le, vagy költözz el tőle, de ne kavarj a háta mögött.


""Tudom hogy fiatal, és nem is kezdtem volna bele egy ilyenbe, hogy ha itt a gyk-in és más oldalakon nem olvastam volna el, hogy 14-15-16 éves lányoknak mind 18 feletti barátaik vannak! Gondoltam mit veszthetek én is szerencsét próbálok!""- És ha mások kútba ugranak,akkor te is mész utánuk? Attól még hogy menő a kislányokkal kavarni, nem kell neked is beállni a sorba... Amúgy ki nem szärja le, mit mond az anyja? Attól még gáz 14 évessel kavarni. Meg elég szánalmas, hogy a lelkivilágáért jobban aggódsz, mint a családodért. Ha annyira érett, akkor felfogja a szitut (bár valszeg nem fogja).

2014. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

És úgy egyébként, ha a gyerek nálad marad, akkor a 14 éves - szintén gyerek - középiskolás lánykából fogsz majd mostohaanyát csinálni? Ő fogja majd nőként és anyaként nevelni a gyereked? Ezt szánod neki? Ezzel teljen a kamaszkora és a fiatalsága, hogy a Te - más nővel, tervezetten vállalt :-P - gyerekedet nevelje?

Bár ez biztos nem olyan fontos szempont, mint, hogy te egy zsenge, gyerekpunciba mártogathasd a farkad ...


Komolyan, melyik intézetből szöktél meg? Legalább egy marék gyógyszert hozhattál volna magaddal, hogy kordában tartsd az elmebetegséged!

2014. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

olyan van hogy egy nő megüt egy férfit ? nem lehet nagy tekintélyed azért öcsém...:) vicces


ellenben azt csinálsz amit akarsz,úgysem lesz hosszú életű a nőddel a dolog.

2014. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

caM008 @ 13:20!


Ugyan már, a tinicsaj párszor menőzik majd a házibuliban, hogy neki 23 éves pasija van akit egy 21 éves csajtól sikerült elcsábítania, aztán ott hagyja. Csak nem gondolod, hogy egy 14 éves tinilány majd önként felvállalja a háztartás vezetést meg a gyerek nevelést. Annak még osztálykiránduláson van a helye és nem fog egy ilyen csődtömeg mellett maradni...főleg a mai fiatal lányok akiknek az kell, hogy kiéljék magukat és 3pasi/házibuli teljesítménnyel szívják magukba a tapasztalatokat...meg a spermát.

2014. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!