Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na szóval, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval, ti mit tennétek a helyemben? 23/F. Egy elég érdekes és komoly helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

Na szóval, családos apa vagyok van egy kisfiam aki nem rég múlt 1 éves! Van élettársam meg minden, az élettársam 21 éves lesz!


Na szóval, én titokban persze a szüleim tudnak róla de az asszony nem! Az a lényeg hogy találkozgatok egy 14 éves lánnyal, aki nagyon tetszik nekem! Nagyon érett és jó vele lenni, és sok érzelmet táplálok iránta!


A most lévő élettársammal, nem mennek valami jól a dolgok, ő ok nélkül felkapja a vízet és elkezd ütni, az a pláne hogy nem is viccből üt hanem izomból! Néha olyanokat kapok tőle ok nélkül amit még én sem értek :(

PL egy történet: a nadrágomat a földön hagytam, nagyon fáradt voltam, mivel szinte éjjel nappal dolgozom, ő erre azt mondta hogy most takarítottam ki, és egyből a fejemet kezdte el ütni!

Nem merek neki vissza ütni, mivel nő, a kezeit leszoktam fogni hogy hagya abba. Azt hiszem hogy már csak a gyerek végett vagyok vele együtt, vannak azért boldog pillanatok. De nagyon elhanyagol.


Vissza térve a 14-éves lányra... Tudom hogy fiatal, és nem is kezdtem volna bele egy ilyenbe, hogy ha itt a gyk-in és más oldalakon nem olvastam volna el, hogy 14-15-16 éves lányoknak mind 18 feletti barátaik vannak! Gondoltam mit veszthetek én is szerencsét próbálok! Egyébként a lány már most akkora mint én! Az anyával folyamatosan beszélgetek, és ő támogat engem, tudják hogy van kisfiam!


Még is félek azért, és sok érzelem van ami zavaros bennem.! A lánnyal nagyon jó lenni, sokat beszélgetünk nevetünk, és sokat hülyéskedik, ugyan úgy ahogyan én is! Amikor vele vagyok, akkor legalább szabadnak érzem magam, és boldognak..... Persze azon gondolkodok eközben hogy-hogyan szakítsak vele! Meg azon is hogy-hogyan lehetne komolyabb!


Elég nagy dilemmában vagyok! Biztosan azt fogjátok írni páran hogy kamu, pedig nem az!


Ha van kérdésetek bátran írjátok meg, szívesen válaszolok!


2014. szept. 11. 11:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#30:

Én vágom, hogy ennek nincs realitása és nem fog többről szólni, de úgy tettem fel a kérdést, hogy a kérdező mit gondolt erről a szituációról ... Mert ő ugye nem arra játszik, hogy élettársát kidobva, a gyerekét az anyjától megfosztva, egyedül nevelgesse majd, miután pár hónapot lehetősége volt pedofil hajlamait kiélni.

2014. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 23 évesen 14 éves lánnyal randizgatsz, miközben ott van a gyereked, meg az élettársad???? Perverz állat vagy! Én is ütnélek, de kisbaltával...
2014. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!