Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 év korkülönbséggel működni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 év korkülönbséggel működni fog egy kapcsolat? 25/L - 57/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a korkülönbség számít igazán, de félek, hogy lesznek gondok.
2010. jan. 18. 22:39
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
83%
Hogy itt milyen gonoszak meg rosszindulatúak az emberek...Ha szereted,akkor semmi köze hozzá senkinek.Mondjuk nincs rá garancia hogy meddig fog élni.De hát a mai világban kinek van?A bátyám 19 évesen halt meg,balesetben.
2010. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

jaj :( részvétem!

köszi a pozitív válaszokat! és a negatívakat is...

2010. jan. 18. 23:14
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Köszi:(Hát ez nem most történt.De higgyétek el,a testvérem barátnője szívesen pelenkázta volna a bátyámat,ha megérte volna ezt a kort.Ehelyett csak egy szénné égett holttest jutott neki.Szóval gondolkodjon el a sok nagyokos,hogy mivel gúnyolódik,meg viccelődik...
2010. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam együtt 27 évesen egy 57 éves pasival. És szerettem, nem tudom mi ebben a hihetetlen. Más dolog, h nem tartott túl sokáig, de leginkább azért, mert megtudtam, hogy nős. És nem akart ezen változtatni.
2010. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

23:03-as vagyok.

Ha a halàlt nézzük,akkor senki ne keressen magànak pàrt,mert ki tudja épp akkor "patkol" el amikor gyereket vàr.Vannak igy de hànyan.Hàny nö maradt ott apa nélkül vagy anya nélkül,mert elhunyt az illetö.

Ki tudja,lehet,hogy 3 év mulva ràjön,hogy neki nem ez az ami kell.Én szerintem,halgass az ösztöneidre és légy nagyon boldog.

Van egy közmondàs:$"Éld minden napodat ugy,mintha az az utolso lenne".

2010. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
16%

Te nagyon hülye vagy.

Még 10-12 év korkülönbség ok, de amikor már apád vagy öregapád lehetne az már nagyon gusztustalan...

Mégis milyen jövőt akarsz te? És tévedsz, számít a korkülönbség, főleg 32 év... az már gázos.

2010. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Ne haragudj...de én hiszek abban h mindenkinek van párja ezen a világon és nem hiszem h 32 évvel idősebb pasi lenne a te párod is...hát ez durva..de hát te tudod
2010. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Ha szereted, úgyis meg fogod próbálni, nem? (Már ha tiszta ügy és valóban csak az emberi szimpátia, vonzalom működteti és nem egyéb tényezők) Miért kérdezel egyáltalán másokat? Az én kapcsolatom sem éppen konvencionális, bár nem ilyen durva a különbség, és az én (N) javamra. Sokan próbáltak mindkettőnket lebeszélni. Nem az érdekel, hogy ki mit gondol, és főleg nem az, hogy a jövőben mi lesz, hanem, az, hogy én mitől vagyok boldog. MOST. Ennyi.
2010. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél látszik, mennyi fiatal van itt. A válaszok alapján többségben ők nyilvánítanak véleményt hihetetlen bölcsességgel, élettapasztalattal...és arroganciával.


Kedves kérdező! Valóban gondold át, mire van lehetőségetek! Például hogy szeretnétek-e gyereket? Ha igen, akkor gondold át, hogy esetleg majd egyedül maradsz vele, bár mire ez bekövetkezik, vélhetőlen már nagykorú lesz ő is.

Ami a leginkább elgondolkodtató: reálisan számolni kell azzal, hogy az életed második felét egyedül kell majd leálned, vagy új párt kell keresned. Ebben nem is ez a gond, hanem az, hogy valószínűleg Te maradsz tovább, neked kell elviselned majd a társad elvesztését.

Ha erre az a válasz a lelked mélyén, hogy megérik az együtt tölthető boldog évek/évtizedek, akkor sok boldogságot nektek!


Valamelyik válaszoló írta, hogy mindenkinek van egy párja valahol, és miért lenne az évtizedekkel idősebb?

Én azt kérdem, valyon miért ne lehetne? Ha két ember igazán lelki társa egymásnak. az nem akortól, vagy a korkülönbségtől függ.

2010. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:
te illettve ti tudjátok:D....mondjuk jobb mint nálunk van egy 17 éves lány és a pali 50-54 között van és már mindenki tudja felválalták....
2010. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!