Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 év korkülönbséggel működni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 év korkülönbséggel működni fog egy kapcsolat? 25/L - 57/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a korkülönbség számít igazán, de félek, hogy lesznek gondok.
2010. jan. 18. 22:39
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Mivel kérdezed, ezért maga a kérdés a válasz. Hiszen ha biztos lennél benne, akkor nem vacillálnál, hanem belecsapnál és kész!

Ha úgy érzed, hogy valami nem kóser, akkor valami nem kóser! Agyalás és magyarázatok nélkül éld meg az érzéseidet és megérzéseidet, mert igazabbak, mint a körülmények által befolyásolt és azokhoz igazított gondolatok!

2010. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy a korotok mellett milyen az életstílusotok, felfogásotok, igényeitek
2010. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

de hogy fog ebbe beleférni 1 gyerek? ebben az esetben az tényleg felelőtlenség lenne

márpedig az az egésznek az értelme, a nélkül meg minek belekezdeni?

2010. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, ha tényleg szereted akkor miért lenne baj a 32 év korkülönbség?!

(nem is értem miért mindenki a halálal jön-hülyeség)

Hajrá, aki meg mást mond, az irigy vagy hülye :))))

2010. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Nekem apukám 75 éves, anyukám pedig 56.

És nekünk gyerekeknek is nehéz így, egy nagypapa korú apával.

És anyukámnak sem könnyű.

El tudom képzelni, hogy szereted, és hogy most még minden szép meg jó, és hogy fiatalosan gondolkodik...

de tényleg 5-10 év és már egyre rosszabb lesz az állapota...

szerintem jobb most megszakítani a kapcsolatot, mint később megbánni, és összeomolni...

most csak egy ideig lennél bánatos, de ha később lesz ebből baj, akkor összeomlanál...ha már lesznek gyerekeid, meg ilyesmik...és egy öreg férfi, akit már nem is szeretsz, mert amíg te még fiatalosan járkálnál ide-oda, ő inkább otthon ül és olvas...

ha most szakítasz, egy idő után majd beletörődik.

tudom, hogy nehéz, de szerintem így sokkal jobban járnál.

és talán ő is.

2010. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
60%
Igen, működhet. A mai társadalom túlságosan leragadt az egycsoportos világnál. Alapvetően a gyerekek kor csoportokba zárva élik életüket a~ 18 éves korukig. Más korosztályhoz szinte szólni sem tudnak. Régen átlagos volt, hogy a férj 8-10 évvel idősebb volt. A korcsoportos gondjaik nem estek egybe, így jobban támaszai voltak egymásnak. És igenis, a férfi számára így volt egy fiatalabb ápoló öreg korára, ezt már Hofi is komoly indoknak nevezte.
2010. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Gondolj bele, hogy mi lesz mondjuk 10 év múlva? Lehet hogy a tag addigra már élni sem fog.
2012. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!