Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a párkapcsolati hozzáállásról? Vagy csak én vagyok érzékeny, sértődékeny?

Figyelt kérdés
arról van szó, hogy a páromban nem volt olyan gesztus, hogy egy orvosi vizsgálatra elkísérjen (nem h elvigyen a saját autójával). Vidékről kell kora reggel Pestre érkeznem terheléses vércukor mérésre, vérvétel sorra, és szerettem volna hogyha már nem visz el, akkor legalább elkísér (én vezetek , ő ücsörög), mert nem vagyok járatos annyira Pesten... azt mondta h nem akar gyötrődni szombaton hajnal fél 5kor kelni (szellemi vállalkozó, bármikor akkor kel fekszik akár napközben is amikor akar), meg h ez az én dolgom, oldjam meg én, ő sem kér senkit sem , h kísérgesse... Ez másnak is rosszul esne, vagy csak én reagálok rá túlzottan??

2014. szept. 12. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem érthető,hogy rosszul esik a dolog,ugyanakkor nem dől össze a világ,ha önállóan oldod meg a helyzetet.Próbálj meg ezen túllépni,mert lehetnének komolyabb problémáitok is akár.Én úgy gondolom,nem kell ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani a kelleténél.
2014. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es, kedves volt a bölcsességed... épp "magyarázkodni" akartam, h miért is megyek épp szombaton (munkahelyi sokadszori kéredzkedés elkerülése végett) a fél év alatt másodjára erre a helyre.... de bárcsak ne kellene menni....
2014. szept. 12. 15:15
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Nézd, ha valóban indokolt, hogy oda járj, mert nincs 2 nap szabadságod, hogy hétköznap menj és 200 km-en belül nincs másik magánrendelés, akkor igazad van, bunkó a pasid. Soha az életben nem számíthatsz majd rá. Inkább hagyd el most.
2014. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Fú, de felhúzott ez a néhány bunkó hozzászólás. Én abszolút megtudlak érteni. És abból kiindulva, hogy a mi kapcsolatunkba az teljesen evidens, hogyha egyikünk dokihoz megy, és a másik ráér, akkor elkísérjük egymást, nem is kérdés. De olyanra is volt példa, hogy én mondtam, nem szükséges, de ő ragaszkodott hozzá, hogy ott legyen mellettem. Pedig nem egy életbevágó volt. Szóval nálunk ez egy alapvető dolog, és szerintem ez a normális, de úgytűnik a párodnak nem. Nem tudom, én azért érzékeltetném vele a helyedben, hogy rosszul esett ez tőle, főleg ebben az előadásban.
2014. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igazad van. Nekem is rosszul esne. Ezt meg kellene tegye neked szerintem.
2014. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

érzelmek nélkül: ha nem akar menni, akkor mi van?


ezer oka lehet, hogy nem akar ott lenni. szerintem ez kicsit túl van lihegve. Én egyedül szoktam mindenhova menni kivéve a közös programokat.

2014. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
a 9-es meg is fejtette a kérdést. Hát ezért nem akar menni. Ki szoktam én is akadni, ha valaki nőgyógyászhoz is pestre jár bárhonnan az országból. Enyhe túlzás.
2014. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tökéletesen ig... Ácsi! Egyáltalán nincs igazad -.-

Cukros vagyok. Messze Pesttől. És nem kell a hétvégi, drága magánrendelésre elmennem vérvételért és egyéb vizsgálatokért.

Egy nap szabija mindenkinek van. és ilyen betegségnél a főnökök is megértőek.


A párod ismer, mi nem. De 90%, hogy nagy hipohonder vagy és ő ezzel tökéletesen tisztában van, ezért tojik a fejedre.


Én sem rángatom el a párom a vizsgálatokra.

Térkép és gbs is létezik.

Meg ha nem ismered Pestet, miért akarsz te vezetni.

Ennek a kérdésnek annyi a lényege, hogy nem akarsz egyedül unatkozni, hanem elvárnád a párodtól, hogy ő is csessze el a napját.

Egy önző dög vagy.

2014. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!