Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon, ha mocskosul szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, ha mocskosul szerelmes vagyok egy lányba, hányszor kell még?

Figyelt kérdés
...megbántania, megaláznia, átkozottan bunkón viselkednie velem, hogy végre ne szeressem? Hogy végre soha többet ne érezzek iránta semmit? Hányszor kell még bőgnöm férfi létemre, és így elaludni, hányszor kell még vele álmodnom, és úgy felkelni, mint egy mosott szar? Mikor múlnak el ezek a rohadt érzések a lány iránt, ha már féléve tartanak? Megjegyzem, soha nem voltam ilyen "érzelgős", de ez a lány kiakasztott...
2010. jan. 18. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

sajnalom, hogy ezt erzed...

en is hasonloan vagyok... 21/l

2010. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem másfél évnyi megalázás kellett ahhoz, hogy elmúljon. A megalázás szintjét úgy kell elképzelni, hogy megütött (lány vagyok) s ez sem volt elég. Hogy mitől múlt el? Mitől oszlik a rózsaszín felhő? fogalmam sincs. Egyszer csak magamra találtam és torkig lettem. De ennek semmi köze nem volt új pasihoz és semmihez. Azt mondom: idő. és addig szenvedni fogsz,de bocsásd meg magadnak, hogy nem tudsz rajta túllépni.
2010. jan. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy rosszul állsz hozzá.

Ha eddig nem volt veled ilyen akkor becsapott téged, ha szeretett is valaha akkor is most már nem. CSak aza fontos most milyen veled.

Nincs olyan hogy kiábrándulni, felejtsd el. Ember van akit szeretsz, ha igazán szeretsz akkor tényleg ismered, őt nem ismered.

Ember! Legyen tartásod! Egyenes férfi/nő sosem könyörög és nem hagyja hogy könyörögjenek neki.

Nem rossz dolog az a büszkeség, csak óvatosan kell vele bánni. Mondd meg neki nyugodtan a magadét egyenesen nem szabadkozva a tényekre szorítkozva, nuku érzelem, úriember módján. Jobban fogod magad érezni.

Azért viselkedik így veled, mert te úgy viselkedsz ahogyan ő szeretne látni, ezzel vissza igazolod. Ha szerencsétlenkedsz akkor úgy is fog veled viselkedni, nem fog tisztelni mint embert sem. Állj a sarkadra, légy férfi nincs mitől félned, az ő véleménye nem számít. Ha pedig a többi ember előtt csinálja és te nyugodt tudsz maradni, ő fog beégni a kicsinyes viselkedésével nem te, mert a többiek előtt nem lesz igazolva az amit ő akar rád vetíteni. Egyszerűen nem kell hogy érdekeljen.

Röviden ennyi, te látod mit hasznosíthatsz ebből. Sok szerencsét és kívánom hogy minél előbb találj egy neked való lányt.

2010. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt is mondja, hogy már "taszítom"... De épkézláb magyarázatot nem tud erre adni már...
2010. jan. 19. 11:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért taszítod mert nagyon nyomulsz, hagyd a fenébe, ne fuss utána.
2010. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!