Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire törődnétek ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire törődnétek ezzel az erkölcsi kérdéssel?

Figyelt kérdés

Egy csajnak van barátja, de konkrétan dugni akar velem.

Na most, ha minden rendben lenne a kapcsolatával, akkor nem történne ilyen. És nem én kezdeményeztem a dolgot, hanem ő.



2014. szept. 13. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát figyu, végső soron mindenkinek a saját lelkével kell elszámolnia.

Elég erkölcstelen dolog lenne asszisztálni ahhoz, hogy a csaj megcsalja a barátját. Az viszont egyértelmű, hogy ha te elutasítod, úgyis találni fog helyetted mást, akivel majd félreléphet. Szóval ha úgy vesszük, ennek a párkapcsolatnak már úgyis mindegy. Nem te ölnéd meg, hanem a kiscsaj. Ha nem veled, hát majd mással.


Viszont más kérdés, hogy nekem biztosan nem kellene egy ilyen viszkető pi.csájú kis rihonya, aki nem bír elülni a nunusán. Ki tudja, rajtam kívül még hány pasi alá mászott be, kitől milyen nemibajt szedett már össze, stb. Aztán nézhetek, ha elkapok tőle valamit... vagy nem. De hülye lennék kipróbálni...

2014. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha majd tudod, hogy mi is valójában az erkölcs, akkor majd nem akarod követni.


Nyugodtan dugd meg.

2014. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Van igazság abban amit írsz #11-es! De azért egy Durex segítségével már ki is vannak iktatva a problémák. ;)

Azt meg, hogy mennyien dugták meg előtte... kit érdekel, ha nem hivatásos prosti, akkor mit számít? Nem feleségül kell venni, meg nem is kell kinyalni!

2014. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Biztosan nem dugnám meg, nem érdekel, hogy akkor mást keres. Magam miatt sem tenném meg, és a barátja megcsalásához sem asszisztálnék.
2014. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
Én a helyedben nem feküdnék le vele. Az ilyen ribizliktől még összeszed az ember valami nemi betegséget. Ha meg ismered a csaj barátját akkor meg inkognitóban értesíthetnéd arról hogy mekkora ribizli a csaja.
2014. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy még sosem csalta meg a barátját.
2014. szept. 13. 14:37
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha ez enyhítő körülmény lenne figyelembe véve, hogy most viszont épp erre készül...


Mondd meg neki, hogy először is szerezzen be egy gerincet a józsefvárosi piacon, aztán szakítson a barátjával. Ha már nem szereti, nem az a megoldás, hogy félrekefél, hanem hogy lezárja azt a kapcsolatot. Ennyi. Utána már nyugodtan megdughatod - feltéve, ha van hozzá gusztusod. Nekem ezek után nem biztos, hogy lenne, de hát ízlések és pofonok.

2014. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A saját erkölcsi iránytűdre halgass, elvégre neked kell saját magaddal szembe nézni a tükörben. Mindenkinek máshol van a betelt a pohár jelzés, és sztem a saját komfortérzeted fontosabb mint a társadalmi konvenciók.


Ez igazából attól függ, hogy neked mennyire komoly és milyen téren komoly egy kapcsolat értelmezése.

Nekem erkölcsileg a lelki, érzelmi dolgok mindig többet nyomtak a latba, mint a fizikai sík.

Engem pl. jobban bántana, ha a párom másba lenne szerelemes amíg velem van, mintha érzelmek nélkül lélrelépne. Nem gondolom, hogy ez a normarednszer általános érvényű, ezért fontos, hogy a párom hasonló gondolkozásmódú legyen.

2014. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!