Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lelki terror? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lelki terror? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Sajnos rettenetesen féltékeny. Ha rám néznek vagy ránézek valakire rögtön eldurran, hogy hogy nem bírom ki pasik nélkül, hogy nekem csak a pasizáson jár az eszem. El kell mondanom kikkel beszéltem nap közben, kikkel álltam meg pár szóra, és a munkahelyemen is hív. Vagy ha valami ismerősömmel váltok e-mailt, meg kell mutatnom. Nem vehetek fel kivágott felsőt, nem öltözhetek ki ha nincs velem, mert akkor biztos pasizni megyek. Ha nem veszem fel a telefont mikor hív (akár munkahelyen), kérdőre von mit csináltam, miért nem tudtam felvenni. Nem mehetek olyan helyre ahol pasik is vannak és nem tetszik neki, hogy férfiak között dolgozom. Nem enged a barátnőimmel szórakozni, vagy ha igen akkor fél órás faggatózás és esküdözés vár rám. Megfenyegetett már, hogy kiír rólam dolgokat a facebookra és, hogy tönkreteszi az életem. Többször mondta öngyilkos lesz ha elhagyom. Próbáltam elhagyni, de mindig azt kaptam, hogy megváltozik és belátja, hogy hibázott. A normális együtt töltött napok tényleg csodásak vele, ezért nagyon nehéz elhagynom őt. Mit tehetek? Van esély arra, hogy valaha is megváltozik?

Köszönöm!


2014. szept. 15. 15:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mese. Hagyd ott. Ha nem teszed az a Te szegénységi bizonyítványod is. Ilyen mellett nem fogsz tudni normális életet élni!
2014. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a válaszolókra, sürgősen hagyd el, mielőtt tényleg tönkre teszi az életed. Attól meg ne félj, hogy öngyilkos lesz, ez a lelki terror, ahogy te is írod.
2014. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék hogy mi lehet az a csodálatos, ami még a fenyegetések ellenére is pozitív mérleget hoz ki neked.
2014. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az, ahogy szeret, ahogy a tenyerén hordoz mikor vele vagyok. Elhiteti velem, hogy csodás vagyok. És szó szerint elkényeztet, és érzem a mindene vagyok. Jókat nevetünk, jókat filmezünk. Egyformák vagyunk, egyforma az érdeklődési körünk és megnyugszom mikor vele vagyok. Csak mikor elválunk vagy pasik vesznek körül elszabadul a pokol. Ezt nem tudom hogy kezelni...
2014. szept. 15. 15:52
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Végül is úgy sem fogod ott hagyni...szóval tűröd tovább...de majd rá jössz csak lehet késő lesz.
2014. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik ez a helyzet, és elhagyni sem akkarod, akkor pszichomókus
2014. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez mind szépés jó (LENNE!) csak ő már annyira ki akar téged sajátítani, h mindenkire féltékeny! Fogadni merek, h már attól is dühbe gurul, ha esetleg elmész az anyukáddal valahová. Hidd el, ez hosszútávon nagyon nem működik, mert nincs olyan kapcsolat, ahol sülve-főve mindig együtt tudtok lenni. Mindig lesznek olyan napok, mikor vagy neked vagy neki el kell mennie valahová. Akkor is cirkuszolni fog? + Már a munkahelyeden is ellenőrizget, meg oda se akar elengedni... Ha szerinted szeret, akkor egészségedre és maradj vele, de akkor nem értem miért siránkozol.. :) Akkor kompenzáld magadban a pokoli pillanatokat a kettesben lévőkkel és pont :)
2014. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tipikus beteges alkat: tenyerén hord és imád, de a tulajdonának tekint és kedve szerint büntet, ha nem tetszik neki valami. És hidd el, az idő múlásával ebből lesz a több. Durva és fenyeget? Erre gondolj!
2014. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Párterápia, pszichoterápia! Ha ez nem működik, akkor sajnos a saját érdekedben valóban el kell hagynod, mert tönkretesz, igen, ez terror, lelki és érzelmi, és ki tudja, nem-e lesz belőle egyszer fizikai is.
2014. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én azzal kezdeném, hogy levegőnek nézem, amíg őrjöng és kikapcsolom a telefonomat.
2014. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!