Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lelki terror? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lelki terror? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Sajnos rettenetesen féltékeny. Ha rám néznek vagy ránézek valakire rögtön eldurran, hogy hogy nem bírom ki pasik nélkül, hogy nekem csak a pasizáson jár az eszem. El kell mondanom kikkel beszéltem nap közben, kikkel álltam meg pár szóra, és a munkahelyemen is hív. Vagy ha valami ismerősömmel váltok e-mailt, meg kell mutatnom. Nem vehetek fel kivágott felsőt, nem öltözhetek ki ha nincs velem, mert akkor biztos pasizni megyek. Ha nem veszem fel a telefont mikor hív (akár munkahelyen), kérdőre von mit csináltam, miért nem tudtam felvenni. Nem mehetek olyan helyre ahol pasik is vannak és nem tetszik neki, hogy férfiak között dolgozom. Nem enged a barátnőimmel szórakozni, vagy ha igen akkor fél órás faggatózás és esküdözés vár rám. Megfenyegetett már, hogy kiír rólam dolgokat a facebookra és, hogy tönkreteszi az életem. Többször mondta öngyilkos lesz ha elhagyom. Próbáltam elhagyni, de mindig azt kaptam, hogy megváltozik és belátja, hogy hibázott. A normális együtt töltött napok tényleg csodásak vele, ezért nagyon nehéz elhagynom őt. Mit tehetek? Van esély arra, hogy valaha is megváltozik?

Köszönöm!


2014. szept. 15. 15:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sajnos volt dolgom ilyen fiúval. Az első komoly kapcsolatom volt, rendesen padlóra is tett a dolog, mivel nem voltam elég határozott ahhoz, hogy időben elhagyjam. Hasonló dolgok voltak.

Tudom hogy nehéz, de ha van egy kis eszed nem hagyod magad. Legyél okos és tanulj más hibájából, az ilyennel nincs esély normális közös jövőre! Sok sikert

2014. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!