Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, hogyan reagálnátok rá, ha a párotok elmondaná nektek, hogy más nőket is vonzónak talál, és szívesen lefeküdne velük?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, ez hozzá tartozik a férfi ösztönhöz, és nem szabadna titkolni. De nem szeretnék tönkretenni ezzel egy ígéretesnek tűnő, kezdődő kapcsolatot.
2014. szept. 17. 16:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy egy kezdődő kapcsolatnak mi köze van a családi kapcsolatok kategóriához. Vagy az új barátnőd esetleg a húgod?
2014. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy a fèrjem mondott ilyen hasonlòt. Meg èrtettem vele hogy nagyon megbàntot ezzel. Persze addig nem èrtette ameddig nem lettem èn is hülye.
2014. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjem megmondja ha más nőt vonzónak talál, sőt én szoktam felhívni a figyelmét a nagymellű nőkre az utcán :). Ebben nincsen semmi rossz, mivel nem feküdne le velük, soha, semmilyen körülmények között.
2014. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az ösztönökön pedig úrrá lehet lenni bizonyos esetekben, csak döntés kérdése.

Lehet másokat is vonzónak találni, de ha valaki kapcsolatban él, akkor ezt már az elején tisztázni kell, hogy ki mit vár el a másiktól, és ezt tartsa magára is kötelezőnek.


Kérdező, ha az én férjem ezt mondaná, akkor elbeszélgetnék erről vele. Emlékeztetném arra, hogy hűséget fogadott, és én is ezt tartom. Ha tényleg szeretné, akkor menjen másokhoz, de akkor mi váljunk el.


Nincs azzal baj, ha ő más életmódot képzelt el magának, de nem szeretném, hogy ezt nekem is le kelljen nyelnem.

2014. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
téged mi zavarna jobban ha a párod egy csomó nőt vonzónak találna, de nem feküdne le velük, vagy ha nem különösebben találná vonzónak az idegen nőket, de megdugná amelyiket tudja?
2014. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ilyet mondani egy nőnek öngyilkosság.
2014. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem provokációnak szánom, de szörnyű látni, hogy mennyien vannak akik képtelenek kialakítani egy őszinte párkapcsolatot. A legrosszabb az, hogy a nők el is várják, hogy hazudjunk nekik, mert különben keresnek egy másik férfit, aki eteti őket a hazugságaival.

Itt szó nincs arról, hogy meg akarnám csalni a páromat. De ösztöneim akkor is vannak, és hazugság őket letagadni. Tudom én még fiatal vagyok naív meg minden...

2014. szept. 18. 00:17
 18/20 anonim ***** válasza:

Az őszinteség nem azt jelenti, hogy hangosan kimondok mindent, ami az eszembe jut.


De most itt legyél őszinte: benned semmilyen érzést nem keltene, ha a barátnőddel sétálnál, szembejönne egy pasas, a barátnőd meg füttyentene, és azt mondaná: "Fú, de szeretném a puncimba engedni azt a kant."

2014. szept. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól őszinte egy parkapcsolat, hogy lealázod a párodat.

"Figyelj drágám! Szeretlek, de tetszik a Gizus, és szívesen lefeküdnék vele!"

Hogy hangzik? Bizony nem túl szerelmesen.

Egy érett, szerelmes férfi ezt így mondja:

"Szeretlek, drágám, és nincs az a szép noő, akivel megcsalnálak!"

Ebben benne van az, hogy a férfi nem vak, de az is, hogy tiszteli annyira a párját, hogy nem csalná meg.

2014. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha tönkre akarod tenni a kapcsolatodat, akkor mondj ilyeneket.
2014. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!