Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Net, távkapcsolat, megcsalás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Net, távkapcsolat, megcsalás, szerelem, mi legyen?

Figyelt kérdés
Neten megismertem a barátomat 7hónappal ezelőtt aki kint dolgozik külföldön már évek óta.Mikor megismertem rá 2napra letörölte magát a párkereső oldalról de mivel már kb a 4.órától zsinórba veszekedtünk én azt mondtam hogy nem akarok vele találkozni és hagyjuk a dolgot,de ő könyörgött hogy ne és szeretne találkozni.Rá 2hónapra jött haza.Találkoztunk.Minden rendben ment utána leszámítva a féltékenységeket és a veszekedéseket és a szakításos összejövéseket.Eltelt 5hónap megígérte hogy minden más lesz többet fogunk találkozni ha haza jön.Ez igy is lett,de én mégis minden nap szakitottam vele,aztán hol ő jött hol én mentem hogy bocsásson meg.Nemrég kért hogy szeretné hogy meglátogassam kint,ennek persze én nagyon örültem de közben kiderült hogy 5hónapja vissza regizett arra az oldalra (ahonnan nemrég azóta törölte magát mióta kiderült)és kiderült az is hogy megcsalt.Szerinte én voltam a hibás mert kutakodtam és az én hibám hogy most ilyen a helyzetünk,mert ha én nem kutakszom akkor nincs ez és soha nem derült volna ki(ott nagyon csúnyán össze vesztünk).Azóta naponta szakitunk és jövünk össze újra de a legutolsó szakításomnál letörölt faceről és mondta hogy a legutóbbi mutatványom óta őt már nem érdekli a dolog...Nagyon ki vagyok borulva.Nem akarom őt elveszíteni...Úgy érzem hogy szerelmes lettem belé...
2014. szept. 26. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

miért kutakodsz utána? Igazat mondott, ha nem kutakodsz nem derül ki... :D

mit akarsz te ettől a kapcsolattól már ha annak lehet nevezni...

2014. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én szeretem..azt kértem tőle h becsüljön meg.mondta hogy ő meg szeretne
2014. szept. 26. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Ti... ti naponta szakítatok...? Komolyan?

És én még azt hittem, én vagyok egy abszurd kapcsolatban :D

2014. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!