Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szétfagyok a barátoméknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétfagyok a barátoméknál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy butaság, de sajnos ez már kezd rámenni a viselkedésemre is.

Nos, alapjába véve is nagyon fázós vagyok. Akárhányszor átmegyek a barátomékhoz, ott szétfagyok(még sokszor nyáron is!!). ma is pulcsiba, egy hosszúujjúba, egy rövidujjúba, illetve egy cicanadrágba mentem, a lakásban viszont szétfagytam. Ilyenkor mindig kérnem kell a barátomtól egy takarót, ma viszont nem tudott adni egy ideig, és már szó szerint rosszul voltam, úgy fáztam. Ennek ellenére ő akar egy csomó dolgot(közeledik szexuálisan, stb.), és ha gáz ha nem ANNYIRA fázok, hogy nem tudok semmire figyelni, ma már a szám is lila volt az elmondása szerint. Ő meg egy trikóban is elvolt.

Aztán amíg fáztam bunkó voltam vele, bocsánatot is kértem, de már nem bírom. Akárhányszor ott vagyok, annyira fázom, hogy lassan már rámegy a viselkedésemre.

Elhatároztam, hogy triplán fogok öltözködni, meg mondtam neki, hogy ha így halad viszek magammal pokrócot...

De hogyan tudnám befolyásolni a viselkedésemet? Mert régen, amikor kértem a barátomtól takarót, még ő nézett furcsán rám, hogy minek, mostmár szerencsére megérti, de így meg nincs kedvem semmihez...


2014. szept. 26. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne félj, a pokolba kerülvén még meg is unod a meleget :D
2014. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

alapjába ->alapjában

pulcsiba - pulcsiban

hosszúujjúba -> hosszú ujjúban/hosszú-ujjúban (pulóverben)

rövidujjúba -> rövid ujjúban/rövid-ujjúban (pólóban)

cicanadrágba -> cicanadrágban (mert nincs nadrág amit harisnya helyett felvegyél -.-)



És még sorolhatnám tovább, de így is fáj.

Ha a közeledését nem fogadod, akkor ennyi. Pedig az fűtene.

Mielőtt átmész, nyomj fel egy gyertyát, lánggal felfelé :D Az majd melegentart XD

2014. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Borozgassatok. Vagy húzz le 2 féldecit. :)
2014. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Írj már valami Celsius fokokat, így nem lehet elképzelni. Pl van náluk 18fok, neked meg 26 kéne vagy mi?
2014. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Esetleg van valami egészségügyi oka annak, hogy ennyire fázós vagy..(pl. pajzsmirigy probléma), ilyenkor még sztem nem teljesen normális szétfagyni..mi lesz veled télen?
2014. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a ventilátor is megy amúgy tök ruha nélkül vagyok
2014. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A helyesírási hibákért bocsánat, és külön köszönet annak a válaszolónak, aki kijavította. :)

Hát nem tudom, hogy pontosan hány fok van, szerintem igen, olyan 18 fok körül lehet. Igazából azt, hogy nekem mennyi kell, nem tudom. Sokszor volt olyan régen is, hogy mentünk valahova kocsival, mindenkinek melege volt, én meg fáztam.

Hogy mi lesz velem télen, az jó kérdés.:(

Hogy van-e egészségügyi problémám, nem tudom, tudtommal nincs, de ki leszek vizsgálva majd.:)

2014. szept. 26. 22:20
 18/20 lpeter87 ***** válasza:

Anyám és a párom is képesek még a kánikulában is halálra fagyni, volt olyan, hogy május közepén is be kellett gyújtanom a kandallóba mert egy kicsit esett az eső, nálunk a fűtési szezon is már szeptemberben megkezdődik!

Kezd már elég nevetségessé válni a dolog.

2014. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szaladj pár kört előtte az udvaron :D Legyen egy kis vérkeringésed, mindjárt nem fogsz fázni. :)
2014. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Életmódtól erősen függ ez amúgy, érdemes erre is gondolni. Én 2 hete itthon vagyok, azóta sokkal jobban fázom, mint amikor jártam dolgozni és jöttem-mentem egész nap. Főleg, hogy bringával járok mindenhova.


Mozogj sokat, légy kint a szabadban, menj el kirándulni, vagy amit akarsz. Meglátod, az után jó lesz bemenni abba a 20 fokos házba is, pláne ha hozzábújhatsz az ezek szerint tűzforró párodhoz.

2014. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!