Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ugye az normális dolog, hogy a pasi nem csinál semmilyen házimunkát, a nő takarít, mos rá, stb?

Figyelt kérdés

24-25 évesek vagyunk, nem is élünk együtt, én vagyok a fiú. Egyszerűen képtelen vagyok rá, hogy megcsináljam. Megtudnám, de annyira untat és annyira nehezemre esik, hogy inkább neki sem állok.


Dolgozom, tanulok...talán ezért is.

Mik a vélemények?

Szerintem normális. Lányok? :)


2014. szept. 27. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban ugye az normális dolog...


NEM. nem normális. téma lezárva.

2014. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem.

Gondolom te vagy az idősebb és komolyan azt kérdezed, hogy ez normális-e?

Szerintem ennyi idős korban már tudhatnád, hogy egyáltalán nem az.

Szerinted más szeret takarítani? Szerinted másokat nem "untat" hogy a szaros gatyáidat kell mosni? De, de ők képesek megtenni azért, mert szeretnek -pedig ilyen felfogással nem érdemled meg.

Nem olyan nagy dolog, hogy tanulsz és dolgozol, manapság már ez a minimum. A takarítás magunk után meg természetes.

Egy disznó sem szarik-össze vissza.

Miért nézed le azt a szegény lányt? Ő dolgozzon, tanuljon és takarítson még utánad is, csak azért, mert te egy lusta szarzsák vagy?

Remélem észhez tér és nem lesz egy ilyen udormány alak mellett.

Ha nem lesz barátnőd vagy feleséged, akkor majd a 60 éves anyádnak is szólni fogsz, hogy takarítson helyetted, mert te dolgozol, ő meg nő?

2014. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem éltek együtt, akkor az nem normális, ha a lány csinál nálad is mindent...


Mindenki tartsa rendben a saját otthonát.


Közös otthon esetén: ha a nő otthon van, és a férfi tartja el, akkor természetes, hogy a nő rendben tartja a házat, mos, főz, takarít... stb.


De ha mindketten dolgoznak/tanulnak, ha a költségek terén mindkét fél odateszi magát, akkor a háztartás fenntartása is mindkét félnek egyformán feladata!


A férjem 8 órában dolgozik, hétfőtől-péntekig, és 12-ben, gyakran hétköznap is...


Hajnal 3-kor kelek olyankor, este 8-ra érek haza, megenné a fene, ha utána még neki kellene állnom főzni, vagy takarítani. :S


Mindig az csinálja meg az aktuális dolgokat, aki épp otthon van. Ha mindketten, akkor meg együtt.

2014. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nektek jó úgy csináljátok. Az én felfogásomban, az első ilyen kijelentés után páros lábbal rúgnám ki a palit.

Én is tanultam, háztartást vezettem, dolgoztam, mindezt magamra és meg tudtam oldani sport mellett is. Most egyetem után dolgozom, nem is keveset, meg csinálok még jó pár dolgot de aki engem önjelölt háztartási robotgépnek néz azt meg én nézem mozgó célpontnak (szó szerint). Nem fogom kidolgozni otthon a belem is egy fárasztó nap után mondjuk fürdőszoba takarítással mert a kedves párom "férfi" és milyen snassz már neki megemelni a porszívót vagy egy szivacsot.

2014. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:DDD de jókat mosolyogtam. :)
2014. szept. 27. 14:37
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
eleg szanalmas, ha mki tori magat, hogy segitsen, te meg "jokat mosolyogsz" a valaszokon
2014. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Dolgozom, tanulok..."

Miért? A nők (általában véve) nem dolgoznak vagy tanulnak? Vagy ők nem csinálhatják ezt csak a házimunkát végezhetik? Már nem a 16. sz.-ban élünk, ébredj fel!


Igenis a hapsinak is kell valamilyen házimunkát csinálni, nehogy már a nő végezzen mindent, kiszolgálva a hapsit!

2014. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
29%
Én nem fogom engedni a pasimnak hogy takarìtson. Màr most se engedem neki meg nem is akar.Rettentő béna benne én pedig szeretem csinàlni ha kell. De ő pl ha mondom neki hogy miben segìtsen megcsinàlja nem vàrja el kategorikusan hogy csak én csinàljam. Amikor meg eldurran nekem is az agyam hogy megcsinàlom pl a szobànkat de megint disznóól van akkor kiosztom és rendet rak.
2014. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!