Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, és van egy 49...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, és van egy 49 éves "barátom", aki csak kihasznál? Oké, hogy azt mondja, hogy szeret. De ki hiszi el? Van egy nője. Szóval én nem jelentek neki valószínűleg semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nőjével megromlott kapcsolatuk van. Nincs szex, nincs semmi. Külön lakásuk van, és csak este vannak egyben. Szóval... szerintetek érdemes neki elmondanom, hogy mit érzek iránta ? Vagy hagyjam az egészet a francba ? Most itt nem a korról stb. van szó... hanem arról, hogy egyáltalán megéri e neki elmondani... vagy felesleges, mert úgyse fogja érdekelni vagy ilyesmi.
2014. szept. 27. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Soha nem itélkezem, és főleg nem minősitek, de ez szerintem abnormális, vagy legalább erősen apakomplexusos igy.

Hiszem, hogy emberkék kortól és nemtől függetlenül vonzódhatnak egymáshoz, de 30 év diffi szerintem nem egészséges.

Persze a ti életetek, a ti döntéseitek..

2014. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ja, tehát csak a férfi beszámolója...


Akkor csak szimplán kamuzik... ennyi...


Ne hitegesd magad!

2014. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2014. szept. 27. 18:38
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Valószínüleg le fognak pontozni, de csakazértis elmesélem Neked. 18 éves voltam, amikor összejöttem egy nálam 25 évvel idősebb férfival. Mindenki köpködött ránk, hogy apakompexus, ő meg pedofil, és amúgy is csak kihasznál és hűű. Én sem terveztem hosszú távra, mert gondoltam neki ez csak játék. 2 év múlva megkérte a kezem, majd összeházasodtunk. Ennek már 9 éve, van egy 5 éves és egy 8 hónapos lánykánk. :) A kor valóban nem számít. Hogy ez a férfi valóban mit érez irántad, senki nem tudja, csak Ő. tényleg beszéld meg ezt vele, mond el neki, mit érzel, mond el neki a kételyeidet.
2014. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Hagyd a fenébe!
2014. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A pedofíliát a törvény szigorúan bünteti, ezt jó lenne végig gondolni! Utálok kérdésre kérdéssel válaszolni, de te ebben mit is élvezel? Hol romlott el a világ? 18 éves vagyok, de ilyet még életemben nem tapasztaltam! Ez a kapcsolatnak nevezett valami elég egyedi és bizarr eset, számomra elég valószínűnek tűnik, hogy kihasznál, de te nem akarod elhinni, bár már a kérdésedben is benne van a válasz. Igen kihasznál, és igen felesleges elmondani neki, mert rohadtul le fogja szarni, ugyanis tiszta sor az egész, te bele estél a csapdájába ő megélvezi a fiatal húst ennyi... Hogyan jut el valaki a naivitás ilyesfajta szintjéig, nem is értem. 16 évesen meg nem összevissza ész nélkül dugni kéne, hanem először is megtudni és megtanulni mi is az a szerelem, vagy a szeretet. Ilyen korban még bármit mondhatnak az embernek elhiszi.
2014. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én párom is idősebb nálam, több, mint 30 évvel. Tudtam, hogy együtt laknak, azt mondta, évek óta nem szexelnek. Elhittem. Nem volt igaz. Annyit hazudozott, hogy a végén már teljesen kikészültem idegileg. Majdnem rossz vége lett.


Az előző párom is idősebb volt nálam. Ő el akart venni feleségül, de nemet mondtam.


Nem rosszból mondja senki, hogy még fiatal és naiv vagy. Én is az voltam 20/L beszélgess el avval a nővel. Ha szeret, mért vele lakna?

Az én párom is elköltözött.....

Semmiképp ne hagyd magad rászedni. Akkor se, ha szereted, mert ezeket az éveket nagyon fogod bánni később.

2014. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 lazz ***** válasza:
36%

mondjad csak el neki, szolgáltasd ki magad teljesen :D

egy 16 évest meg arra biztatni, hogy beszélgessen el a csóka feleségével...jesszus, egy GYEREKről beszélünk....

egyébként mindketten kihasználjátok egymást, a különbség csak annyi, hogy a faszit ezért lazán rács mögé dugják, ha felnyomja pl a felesége.

beszarás ez a világ komolyan :D 24f

2015. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azóta rendeződött az ugy ! :) Beszéltem a nőjével, és nagyon jóban vagyunk... 3hónapja ismerem őt személyesen, de még nem volt olyan nap, hogy ne dumáltunk volna, és olyan hét sem, hogy ne találkoznánk. Már szinte anyukámként szeretem... haha. A pasit pedig mindketten otthagytuk... két szék közül a földre. Most szenved... hol nekem, hol az asszonynak rimánkodik, kevés sikerrel. Én sem repülök már egy csettintésre, de másra sem... elegem van belőle, a sok hazugságból, amugysem volt normális ez a kapcsolat.. meg más korabelivel sem lenne. A nő is otthagyta, elég sokat szenvedett szegényke. De mostmár mindenki élhet nélküle békében, néha lehet nehéz, de sokkal jobb !
2015. jan. 20. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!