Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontosabb neki a cigi mint én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb neki a cigi mint én?

Figyelt kérdés
Csalódtam a barátomban. Azt mondta nekem hogy nincs pénze hogy kijöjjön hozzám a hétvégére, szóval mondtam neki hogy akkor apummal elmegyünk érte. Majd apukám barátnője mesélte hogy a barátom cigit vett magának (elég sokat dohányzik).szóval ezek szerint arra van pénze.

2014. szept. 29. 17:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
egyet értek a 10.-sel
2014. szept. 29. 17:52
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 dolog között választanom kell, akkor mindig azt dobom el, aki a választásra kényszerített.


Gondolkozz el rajta :)

2014. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
akkor csak hagyjam?
2014. szept. 29. 17:57
 14/19 anonim ***** válasza:
Neki ugyan annyira fontos ez mint a taplalek.. Ha nemzavar hagyd. Ha zavar ne maradj vele. Ennyi
2014. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Szerintem túlreagálod :) ha sokat szív és régóta akkor ez már hozzátartozik a mindennapjaihoz. Nem kéne döntés elé állítanod emiatt,max csak utalni rá hogy neked ez rosszul esett és ennyi. Lehet csak azért vett cigit mert tudta hogy lesz fuvarja... tudom milyen szar érzés a fuggőség.. (egy dohányos :( )
2014. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
akkor nem cigizett, amikor összejötettek? Ha igen, akkor miért is akarsz rajta változtatni?
2014. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
miután járni kezdtünk rá 2 hónapra szoktatták rá
2014. szept. 29. 18:11
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön egy pasi, csak cigizik :/ De úgy érzem, hogyha az ő részéről is kölcsönös a vonzalom, akkor el tudnám fogadni a cigivel együtt is... senki se tökéletes... ha neki kell a cigi, akkor el kell fogadnod... nem lehet senkit se a saját kedvedre formálni, és ne állítsd választás elé... mert akkor tuti a cigi fog győzni... Beszéld meg vele, hogy vegyen kevesebbet, meg foglalkozzon veled többet... meg te is elmehetsz a barátodhoz hétvégére, nem csak tőle kellene elvárnod hogy menjen..
2014. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Te is letudod szoltatni a cigiről ha akarod!De ha nem megy csak mondd meg neki hogy szakítasz vele és nincs apelláta!!!!
2014. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!