Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek? Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok.. A kérdésem pedig az lenne, hogy ti hogyan döntenétek a helyemben?.. Van egy fiú, akivel fél éve ismerkedtem meg. Egész jó fiú-lány barátság (talán inkább haverság) alakult ki köztünk. Viszont már kb. 2 hónapja nagyon tetszik, sokat gondolok rá.. Néhány hete egy (biztos) forrásból megtudtam, hogy bejövök neki.. Aztán volt egyszer egy hétvége... A fiú rámnyomult, én meg persze hagytam... (Félreértés ne essék, nem történt semmi olyan, csak smároltunk).. Azóta többször is kaptam dícséreteket töle és egyre többet elmélkedek a "mi lenne, ha..?" kérdésen.. Tudom, ebböl már újra nem lehet olyan barátság, mint eddig.. Viszont a kapcsolatunk ellen is vannak érvek, nem is kevés... Például: 3.5 évvel idösebb, a fiú egyik legjobb barátja is próbálkozott nálam (nem jött neki össze) és egyéb dolgok is vannak, amikkel én meglennék, viszont a szüleimnek nem tetszene.. Ti mit tennétek? Bármilyen hasznos tanácsot nagyon megköszönök!
2014. okt. 1. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm..ez jó kérdés. Először is ha bele szeretsz a fiúba ott már nem az ész érvek döntenek. 3 és fél év korkülönbség nem sok, viszont 16 éves vagy. Ha ő az első fiú az életedben és ha netán neki volt már barátnője akkor az a kérdés hogy tud-e várni rád. Szerintem a belső ösztöneidre hallgass. Barátkozzatok, beszélgessetek ismerd meg őt jobban mielőtt döntenél. A szüleidnek mi nem tetszene?
2014. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem az első lenne, neki már volt, több is. Megismertem őt, mert bizalmi barátok voltunk. A többi ellenérvet szívesen leírom privátba, de nem szeretnék mindent nyilvánossá tenni..
2014. okt. 1. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan férfihoz méltóan randira hív, akkor kedvedtől függően adhatsz neki esélyt, de ha a hétköznapokban továbbra is csak lánybarátként kezel, akkor a következő buliban már ne engedj neki, mert akkor abból csak dugibarátnős kapcsolat lesz.
2014. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már hívott, nagyon aranyos volt. Abba semmiképp nem mennék bele! És ő is úriember módjára bánik velem..
2014. okt. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!