Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl komplikálom az egészet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl komplikálom az egészet szerintetek vagy tényleg kedvel?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 9.-esek és az egyik fiú osztálytársammal mindig fura helyzetekbe kerülök. Most mellém ült több órán is és ha leejtek valanit rögtön felveszi stb.. sokszor van,hogy egyszerre mondunk ki dolgokat meg amikor táncunk van akkor is mindig úgy kerül a sor,hogy az én kezemet fogja meg..és amikor beszélgetünk van hogy nem néz a szemembe,de ez nem tudom ,hogy mit jelent..viszont amikor nem fordul el és a szemembe néz valami jó érzés tölt el. Lehet,hogy csak én szerettem belé. Szerintetek érezhet irántam valamit?
2014. okt. 2. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de biztosra mi sem fogjuk tudni megmondani. :)
2014. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt talán még ő sem tudja megmondani :D Ha jól esik a közelsége, beszélgess vele sokat, legyél kedves, esetleg jelezd hogy tetszik :) Mosolyogj sokat, legyél boldog amikor vele vagy (meg amúgyis!):) Szép dolog a szerelem, sok sikert :3
2014. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!