Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy ez másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Barátommal egyetemre járunk. Nekem is albérletem van, ő beájtós 30 kg-ről. Ebben a félévben nagyonj sokat kell tanulnom sajnos, így minimálisra kellett szorítanom az üresjáratot, eddigi félévekbe szinte egész nap ráértem, mert meg tudtam oldani úgyis a tanulást.

Akkor sokat tudtam találkozni a barátommal, igaz csak fél éve jöttünk össze, elötte csak sima barát volt.


Szóal most sokat tanulok, így nem járok be a könyvtárba, ahol elötte találkoztunk meg elvoltunk mindig, mert tudom h tanulás nem lenne, ezért megbeszéltük, h ő jön el néha hozzám az albérletbe, mert útba is esne neki, mert elöttünk van a buszmegálló, ahol a távolsági buszára fel lehet szállni.


Mégis ha találkozni akartam vele nekem kellett bemennem, mert ő nem jött, ezért órákról lógtam stb.


A héten hétfőn taláékkoztam vele utoljára, akkor se akart itt aludni, nem tudom miért, végül itt aludt, de másnap már ment is haza és azóta se taláékkoztunk, mert ha be is jött a városba, a könyvtárba volt és nem jött el hozzám.


tegnap írta h a könyvtárba van, de megy haza enni. Mondtam neki h a lakótársammal melegszendvicseket csinálunk, jut neki is bőven, erre mondja, h ez jó ötlet otthon ő is azt csinál. ez tök rosszul esett, mert nem értem, miért nem akar akkor eljönni hozzám?


Igaz, friss kapcsolat még, legtöbbször nem alszunk hanem mást csinálunk és ez miatt fáradt, de nem vagyok h.lye h ezt ne lehessen megbeszélni velem. Meg fura és bántó, h ez miatt nem jön el sose hozzám.


2014. okt. 9. 22:51
1 2
 11/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#9 hmm ugylátszik a mai fiuknak unalmasak/ódivatúak a lányok
2014. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért nem csináljátok azt, hogy a hétvégéket együtt töltitek nála? A hétköznap meg legyen a tanulásé. Így tudnátok legalább annyi időt együtt lenni (csak folyamatosan), mintha hétköznap csak pár órára találkoznátok.
2014. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mert akkor mindig otthoni dolgokra hivatkozik, hogy sokat kell segítenie. Mezőgazdasági munkák meg ilyesmi.

Bár szerintem is meg lehetne oldani, de hétvégén szinte beszélni se szoktunk, mert telefont nem nagyon használjuk, egyikőnk se a telefonálós, csak neten beszélünk, de hétvégén ritkán van gépközelbe, elvileg mert segít mindig

2014. okt. 9. 23:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy segít otthon, még ott lehetsz te is. Gondolom nem 24/24 ezt csinálja. Vidd a tanulnivalót és addig foglald le magad.
2014. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!