Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem taszítanak a hájas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszítanak a hájas pasik?

Figyelt kérdés

Barátnőim odavannak a "mackós" pasikért, engem viszont taszítanak. Kezdem furán érezni magam..

Szerintem egy férfi úgy férfi, ha izmos, nem pedig egy plöttyedt puding. A hájmell meg.... na az nagyon durva :S


Van egy tök aranyos, kedves srác, aki udvarol nekem, de 110 kg... Magas, de így is hájas...


Ja és amúgy nem a külső alapján választok párt, de nem tudok olyannal lenni, akit undorítónak tartok...


2014. okt. 19. 16:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Gondolom te maga vagy a tökély,és benned semmi hiba nincs.
2014. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Én megértelek téged kérdező, még úgy is, hogy a magas, de kissé hájas szerepben vagyok. Nekem sem kéne olyan ember, akihez nem tudok vonzódni. De könyörgöm neked: ha nem kell neked a srác, ne hitegesd, kosarazd ki kerek-perec és ne gyere neki a "legyünk barátok" dumával! És végképp ne akard az edzőterembe küldeni. Én már legalább 2 helyről hallottam, hogy gyúrjak. NEM! Gyűlölök a semmiért izzadni, csak azért, számomra fölöseges izomzatot építsek. Tényleg nem tenném meg senkiért! Ha nem kellek neki így, én nem sértődök meg, de ne akarjon az edzőterembe száműzni egy nő sem!


Szóval nem baj ez, kérdező... de legyél vele korrekt!


23/F


(~113kg / 187cm és így is nagyon sokat fogytam korábban)

2014. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Csak az tesz fel ilyen kerdest, aki magara veszi es megsertodik. :)
2014. okt. 19. 17:03
 14/34 TallandThin Boy ***** válasza:
És minek foglalkozol a divattal, mások véleményével kérdező? Ne idomulj a mai idióta társadalomhoz. Nem ciki normálisnak maradni.
2014. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Kb 37294729 alkalommal elkuldtem a fenebe, de nem fogja fel
2014. okt. 19. 17:03
 16/34 anonim ***** válasza:
na akkor gondold el nőben milyen lehet...ha neked férfiban taszító :D
2014. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Ezt most nekem szántad kedves kérdező?

11-es voltam

2014. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Kulonben meg ha en letudtam fogyni, akkor egy ferfi is lehetne tobb egy pudingnal...
2014. okt. 19. 17:04
 19/34 anonim ***** válasza:
És megmondtad neki, hogy miért nem kell? Ha akkor sem érti meg, akkor hülye szegény... :'D
2014. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Én sem csípem a dagadt embereket.


Csak egy kis akarat kéne és jobb lenne az életük...de ők inkább zabálnak és nem sportolnak.

2014. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!