Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem taszítanak a hájas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszítanak a hájas pasik?

Figyelt kérdés

Barátnőim odavannak a "mackós" pasikért, engem viszont taszítanak. Kezdem furán érezni magam..

Szerintem egy férfi úgy férfi, ha izmos, nem pedig egy plöttyedt puding. A hájmell meg.... na az nagyon durva :S


Van egy tök aranyos, kedves srác, aki udvarol nekem, de 110 kg... Magas, de így is hájas...


Ja és amúgy nem a külső alapján választok párt, de nem tudok olyannal lenni, akit undorítónak tartok...


2014. okt. 19. 16:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Nekem pont a pocakosabb, nagydarab férfiak tetszenek jobban. Nekem a vékony és a túl izmos test, hogy mennyire, azt nem fogom itt részletezni, nem akarom olyan bunkó módon sértegetni az embereket, ahogy te teszed, csak mert nekem nem az eseteim.

Ha nem tetszik a srác, aki udvarol, ne itt sírj, mint a fürdős k...rva, hanem szépen, értelmes, felnőtt ember módjára mondd meg neki, hogy ne haragudjon, egyáltalán nem az eseted, ne pazarolja az idejét az udvarlással, úgysem ér el vele semmit.

Nőj fel, kislány!

2014. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Miert, szerinted mit csinaltam? Le is tiltottam mar fbon, de regisztralt masikat miattam... kicsit beteg..
2014. okt. 19. 19:02
 33/34 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, nekem pont a vékony, vagy a túl izmos test a taszító.
2014. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mást nem nagyon tudsz pedig csinálni. Nem állsz vele szóba, nem veszed fel a telefont neki (már ha tudja a számod esetleg), lehetőleg figyelembe sem veszed. Előbb-utóbb muszáj lesz, hogy vegye a lapot.
2014. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!