Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem taszítanak a hájas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszítanak a hájas pasik?

Figyelt kérdés

Barátnőim odavannak a "mackós" pasikért, engem viszont taszítanak. Kezdem furán érezni magam..

Szerintem egy férfi úgy férfi, ha izmos, nem pedig egy plöttyedt puding. A hájmell meg.... na az nagyon durva :S


Van egy tök aranyos, kedves srác, aki udvarol nekem, de 110 kg... Magas, de így is hájas...


Ja és amúgy nem a külső alapján választok párt, de nem tudok olyannal lenni, akit undorítónak tartok...


2014. okt. 19. 16:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Egyébként te hol élsz, hogy nálatok mindnkinek hájas fiú kell? Komolyan mondom oda költözöm.
2014. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Budapesten :D
2014. okt. 19. 17:06
 23/34 anonim ***** válasza:
A mackós férfiak dagadtak, de izmosak és erősek is mellé, a hájas az csak simán hájas, saját magát se bírja el, az is nehezére esik, hogy 20 lépcsőt megmásszon. Fekete Laci például mackós (volt, amíg versenyzett), akárcsak Bud Spencer, azért legyünk tisztában a szavak jelentésével. A hájas és a mackós nem ugyanaz.
2014. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Lehez akarmennyi izma, ha nagyon hurkas, vagy melle van...
2014. okt. 19. 17:08
 25/34 anonim ***** válasza:

Nem az erőről beszeltunk utolso hanem a kinezetrol.


Ha neki nem tetszenek a hajasak hat istenem.

Mindenkinek mas az izlese.

2014. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo, amugy meddo vagyok, szoval ez a veszely nem fenyeget. Tudod miert lettem meddo? Mert evekig 140 kg voltam.
2014. okt. 19. 17:09
 27/34 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga ízlése, ez így normális. Senki sem kényszerít, hogy egy mackós férfival legyél együtt. Válassz olyat, aki neked tetszik.

És azért ne szóld le a testesebb fiúkat. Nem kell, hogy tetsszenek, de igazán nem kell bunkónak lenni.

2014. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én meg pl a hájas nőkhöz nem tudok vonzódni. Akkor eleve össze sem jönnék olyannal, de ha gyerek után hízik meg és nem adja le, ott a vége.


Pedig rajtam is van felesleg bőven.

190cm/90kg

Ez van, ilyen az ízlés, beállítottság. Tök mindegy az ember maga milyen.

Lehet ezért megvetni és utálni a másikat, hát hajrá. Ez a válasz is közelebb lesz a 0%-hoz mint a 100%-hoz.

2014. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ja és én meg 125kg voltam korábban.

(Utolsó voltam)

2014. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

190 centihez pedig nem veszes a 90 kg.

A srac aki udvarol, 175 centihez 110 kg

2014. okt. 19. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!