Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lehet két szék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lehet két szék közül a pad alá estem?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatom volt, nagyon jól megvoltunk, nagyon szeretett a párom. A vonaton megismerkedtem egy tök helyes rendesnek tűnő sráccal. Közel kerültem hozzá, nagyon sokat beszéltünk facen, ezért úgy éreztem felesleges folytatni a párommal és szakítottam. Utána lefeküdtem ezzel a fiúval. Miután megtörtént, nem keres, nem válaszol nagyon a leveleimre semmi, eltűnt :( Nem tudom mi van....

Lehet lóvá tett? Egy ilyen pasi miatt dobtam azt a fiút akit szerettem? menjek vissza valahogy az exemhez?


2014. okt. 20. 22:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

behazudta neked a kapcsolatot te meg elhitted. átvert.

Igen a két szék között. Mindened volt, és most semmid sincsen.

Nagyon buta hiba volt.

2014. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Gondolom a vonatos fiú jóképű volt az exed pedig nem túl szép.
2014. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát előfordul h nem jön össze.De ha valakiigazán szerelmes és boldoggá van téve az nem néz rá másik pasira ugy h tetszen neki.Az igazán boldog nő szemellenzős.Te nem voltál igazán boldog valami hiányzott hiába 2 év.(valaki 6év után jönrá h valami nem jó)Ne menj vissza hozzá és ne is keresd azt aki miatt szakítottál.Probáld meg egyedűl jól érezni magad és időben felismerni az ilyen pasit.Ha komolyat akarsz akkor ne állj le ilyennel csak ha neked is megfelel a kaland.De az exet hagyd békén mert soha nem lessz ugyanolyan csak rosszab.
2014. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Te sem álltál sorba, mikor az észt osztották.
2014. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget leírták egy páran: a volt barátod járt most jól, hiszen kimutattad a fogad fehérjét, hogy ilyen egyszerűen ott tudod hagyni őt. Nem érdemelted meg.
2014. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

1. Ha a tényleges időrendben írod, akkor rendes dolog volt nem megcsalnod a párodat, hanem a szakítás után lefeküdni a másik sráccal.

2. Ezzel a becsületességgel most pont ráqrtál, szimpla strigula lettél.

Jó pap is holtig tanul, egy tapasztalattal több.

2014. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok már,biztos sír!
2014. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
azt azért lehet értékelni, hogy szakított a pasijával mielőtt összefeküdt egy másikkal. Manapság nem így szokták...
2014. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Na és? Eddig kellett volna kisírnia magát. Max fáziskéséssel bepótolja.
2014. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom ebben a helyzetben csak egy ember járt jól: az a bizonyos harmadik, aki minimális erőbedobással meghülyített egy tapasztalatlan lányt. Egy kapcsolat tönkrement, amiből akármi lehetett volna és nem tudjuk azt sem, hogy a srác hogyan élte meg a szakítást.
2014. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!