Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lehet két szék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lehet két szék közül a pad alá estem?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatom volt, nagyon jól megvoltunk, nagyon szeretett a párom. A vonaton megismerkedtem egy tök helyes rendesnek tűnő sráccal. Közel kerültem hozzá, nagyon sokat beszéltünk facen, ezért úgy éreztem felesleges folytatni a párommal és szakítottam. Utána lefeküdtem ezzel a fiúval. Miután megtörtént, nem keres, nem válaszol nagyon a leveleimre semmi, eltűnt :( Nem tudom mi van....

Lehet lóvá tett? Egy ilyen pasi miatt dobtam azt a fiút akit szerettem? menjek vissza valahogy az exemhez?


2014. okt. 20. 22:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó, okké, így korrekt... De akkor minek írja, hogy szerette, mikor úgy dobta el, mint egy üres sörösdobozt?
2014. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem minden nő olyan, mint te...
2014. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%

egyébként mikor görénységről beszélek erre (is) gondolok. Nem hazudunk kapcsolatot, szerelmet, és nem dúlunk szét egy már működő kapcsolatot!

Ez öncélú aljasság.


Ettől még nem kellett volna felülni neki! Sőt!

2014. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Dowd jól szól! Meg lehet egy nőt görénység nélkül is kapni, lehet a kedves kérdező is belement volna kellő melegítés után egy páréjszakás kalandba is.

De végülis ezzel most akkor mindenki jól járt nem?

2014. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"A vonaton megismerkedtem egy tök helyes rendesnek tűnő sráccal. Közel kerültem hozzá, nagyon sokat beszéltünk facen"

Nem az exemmel jöttél össze?

Van ilyen. Ne bánd. Gondolom nem lehetett jó valami a kapcsolatodban, hogy kikacsintottál belőle. Ha szex után nem keres, ne keresd, nem fog komolyat akarni.

2014. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!