Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiabrandito, rossz volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiabrandito, rossz volt az elso szex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve udvarolt, kedves, aranyos srac. Hetvegen lefekudtunk, egyszeruen szornyu volt!

Tudja, hogy utálom a becezgetest, foleg az edesemtol vagyok rosszul. Erre vagy 10x elmondta: edesem, jo igy? edesem igy, ugy... Tok nyalas volt, folyton a szamon logott...

Es a masik... Ducibb sracrol van szo, es amit lattam... Hajmelle van, es olyan szoros, mint egy gorilla :S


Egyszeruen hanynom kell, ha ragondolok!


2014. okt. 23. 10:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

És amikor először először kérdezte becézve, hogy jó-e így, megmondtad, hogy ne finomkodjon, hanem csak vágjon oda, és döngessen meg?


Ha nem, akkor ne csodálkozz! Ha meg igen, akkor sajna, ez van... nem minden férfi tud bunkó lenni, de még a keménykedés se megy mindnek.

2014. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Szo sincs bunkosagrol!! KI is vagtam volna a fenebe.


Csupan tudta nagyon jol, hogy utálom ezt a becezest, nem is hasznalta mar maskor szerencsere. Olyan kiabrandito volt az egesz...

2014. okt. 23. 10:39
 13/32 anonim ***** válasza:

Én az első után megkértem volna hogy csinálja úgy ahogy csak bírja és meg se mukkanjon.

És kész.

Lehet most egy szinttel kellemesebben emlékeznél rá vissza.

2014. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam hajmellet, legalábbis annyira nem volt szőrős, hogy hajnak hívjam :D

Amúgy meg, láttad előtte is, hogy kövér, ezt nem lehet letagadni. Szőrős volt? Milyen legyen egy hím egyed? Talán csak cukifiúkkal voltál eddig, azért nem láttál ilyet, de akkor meg maradj a kaptafánál, és ne akarj mást.

2014. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Igazabol kopni-nyelni nem tudtam, kb ledobbentem, hogy ez most mi...


Lehet, hogy igy leirva nem gaz, de atelni eleg kemeny volt.. Volt mar par parom, es senkivel nem volt ilyen bena

2014. okt. 23. 10:42
 16/32 A kérdező kommentje:

Hájmell. Polon keresztul nem latszott ennyire.


Az normalis, hogy a tobb centis szőr kikandikal a polobol? Szoltam mar neki, de semmi. Semmi bajom a szorrel, mert ferfias, de ez nem volt az.

2014. okt. 23. 10:44
 17/32 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nem értelek. Ha ennyire képtelen vagy elfogadni őt, mi a facnak vagy vele?! Senki nem szorít pisztolyt a fejedhez. Ne haragudj de gusztustalan megnyilvánulásaid vannak egy olyan emberről, aki próbált neked örömet okozni. Igazad van, ássa el magát, mert nem ba***tt szájba.

Tisztára úgy beszélsz, mintha a semmiből került volna elő és bumm szex.

2014. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
De nem errol van szo..
2014. okt. 23. 10:57
 19/32 anonim ***** válasza:
Én szívesen lenyomnám a farkam a torkodon, gondolom az tetszene. :)
2014. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ez a fiú nem tetszik neked, de akkor minek bújtál ágyba vele? Lehet nem vagy annyira jó, mint amilyennek hiszed magad?
2014. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!