Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiabrandito, rossz volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiabrandito, rossz volt az elso szex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve udvarolt, kedves, aranyos srac. Hetvegen lefekudtunk, egyszeruen szornyu volt!

Tudja, hogy utálom a becezgetest, foleg az edesemtol vagyok rosszul. Erre vagy 10x elmondta: edesem, jo igy? edesem igy, ugy... Tok nyalas volt, folyton a szamon logott...

Es a masik... Ducibb sracrol van szo, es amit lattam... Hajmelle van, es olyan szoros, mint egy gorilla :S


Egyszeruen hanynom kell, ha ragondolok!


2014. okt. 23. 10:21
1 2 3 4
 31/32 Költőnő? ***** válasza:

Nem vagyok miss tökély. Volt már borzalmas szexben részem.

De akkor sem beszéltem és nem beszélek senkiről így.

2014. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 kolosszus22 ***** válasza:

Erősen kamuszagú kérdés, főleg a taknyos részből jön le, de ha mégsem: Csak magadat okolhatod, ismered már fél éve, teljesen egyértelmű, hogy teljesen más típusú férfi való melléd személyiségre is, ez egyértelmű kellett volna legyen számodra. Értelmetlen olyannal erőlködni aki nem vonzz. Attól, hogy valakivel barátilag el lehet cseverészni, még nem lesz jó szeretőnek is, ahhoz több dolog szükséges. Neki valami érzelmesebb, visszafogottabb lány kell akivel elnyálaskodhatnak. Én sem szeretem az ilyet, voltam együtt pár hétig ilyen túlzottan érzelmes lánnyal, nem az én világom, véget vetettem neki, de azért nem jutna eszembe undorítónak nevezni. Egyszerűen más emberek vagyunk, más igényekkel, nem passzolunk össze mindenkivel.

27F

2014. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!