Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiabrandito, rossz volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiabrandito, rossz volt az elso szex. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fel eve udvarolt, kedves, aranyos srac. Hetvegen lefekudtunk, egyszeruen szornyu volt!

Tudja, hogy utálom a becezgetest, foleg az edesemtol vagyok rosszul. Erre vagy 10x elmondta: edesem, jo igy? edesem igy, ugy... Tok nyalas volt, folyton a szamon logott...

Es a masik... Ducibb sracrol van szo, es amit lattam... Hajmelle van, es olyan szoros, mint egy gorilla :S


Egyszeruen hanynom kell, ha ragondolok!


2014. okt. 23. 10:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értelek, arról miről van szó?


A túlsúly látszik pólóban is... azt írod, a szőr kikandikál a pólóból, ergo arról is kellett tudnod..


A becézgetés... fél éve ismered, gondolom, tudtad, hogy ő ilyen...


Akkor mégis mit képzeltél? Hogy a szőr nem lesz ott, ha leveszi a pólót... és a háj is eltűnik, és ő is kivetkőzik magából? Hány éves vagy, most komolyan?


Nem kell rajta rágódni, felesleges... ha undorodsz tőle, akkor ennyi, nincs rajta mit ragozni. Ha szeretnéd, nem undorodnál, akkor ezek fel se tűnnének elsőre. :D


Hagyd ott, keress olyat, aki csupasz, izmos, csak keménykedik, és ürítésre használ...


És így ez a srác is tud találni olyat, aki nem tartja undorítónak...

2014. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Fújjjj. Hát pont kajálok, de most hányingerem lett.

Kb. mintha a barátnőm volt pasijáról írtál volna,

100 kiló, hájas, szőrös, nyálas. Fújj. Hideg kiráz.

És lehet hogy ezzel most leszólom őt, de most basszus, mindenki tehet azért hogy jól nézzen ki. Az én előző barátom is tök kövér volt mikor összejöttünk, és a stílusán is volt mit változtatni. És nem miattam változott egyszerűen csak ő is érezte, hogyha akar akkor tud tenni az ellen hogy így nézzen ki. Sokkal férfiasabb lett, és edzeni is eljár. Mára eszméletlenül jól néz ki. Ha csak ezt nézem sajnálom hogy szakítottunk, persze volt ott még nagyon sok más is.


Viszont kérdem én, ha ennyire zavar hogy ilyen, akkor minek vagy vele??

Mert így a leírtak alapján még nekem is elmegy a kedvem a szextől hogyha ebbe belegondolok.

Van benne valami amiért érdemes rá várni hogy tegyen valamit, vagy szereted annyira hogy így is elfogadod?? Ha nem akkor a legjobb az lesz ha szakítasz vele, mert így csak hitegeted. És egy kapcsolatnak nem csak a szexről kell szólnia, de az is fontos, ha meg hányingered van már akkor is ha belegondolsz akkor nem lesz ez így jó.

2014. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

De legfokepp errol a nyalas becezgetesrol van szo, a kinezete csak olaj volt a tuzre.


Semmi gaz nem lett volna, ha nem olyan idegbeteg izgulos es nem becezget...

2014. okt. 23. 11:13
 24/32 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én baratkozni akartam vele, erre o belém szeretett. Gondoltam hatha bejon, osszejottunk.. De semmit sem erzek, nem vonzodok hozza, undoritonak tartom a külsejét... Ami nagy baj, mert belsoleg imadnivalo. Baratnak tokeletes lett volna.


Szakitok vele inkabb, nem tudom megcsokolni sem.


(amugy eleg igénytelen. .. volt, hogy a taknyat a pulcsijaba torolte!!!)

2014. okt. 23. 11:17
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

#25: attól, hogy itt felhozod egyéb igénytelenségeit, amit annak tartasz, az a te igénytelenséged is...


Hisz ennek ellenére elmentél vele! Hmmm?


Úgyhogy ez a lényegen nem változtat szerintem. :D

2014. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Na most okádok ide mindjárt.
2014. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Költőnő? ***** válasza:
96%

Hányinger nő vagy, a női nem, az emberiség szégyene!!!!!

Így megnyilvánulni valakiről undorító! Remélem egyszer a te szemedbe fogja vki odavágni akiért odavagy;h hányingerkeltő vagy.

Így senkiről nem beszélünk, pláne arról nem, aki meg sem tudja védeni magát. Te arrogáns nagyképű emberi hulladék te....

2014. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Akkor torolgesd a taknyos orrat a pulcsiddal, miss tökély!
2014. okt. 23. 12:44
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát lányok (Költőnő és Veronika) jól helyretettétek a kérdezőt! Teljesen igazatok van egyébként.
2014. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt a baj, hogy úgy viselkedett veled, mint az exeivel. A pasi meg megszokhatta, hogy így becézgeti, kérdezgeti partnerét, ezért tehette, nem akart rosszat, vagy csak ennyire figyelmetlen. A kinézetét meg ezután kezdted taglalni, mert elkezdett idegesíteni minden valószínűleg az aktus közben. Ez ellen nem tudsz már mit tenni, ha bejön még, elmagyarázod újra neki, hogy zavart téged a kérdezgetése, ehhez azért a te megértésed is kell. Ha nem jön be a dolog már, akkor finoman szakíts vele.
2014. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!