Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarodottság. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarodottság. Miért nem kérdezi meg?

Figyelt kérdés
A férfiaknak sose jut eszébe ,hogy meg kéne kérdezni a nőt,hogy lesz-e a barátnője vagy valami ? 2hónapja együtt vagyok valakivel és kicsit zavar ez az egész,hogy most nem tudom akkor mi is van pontosan...meg eleve,hogy nem is beszélünk ezekről a dolgokról :/ De tényleg nem értem...az előző barátom se kérdezte volna meg ,ha egy véletlen folytán valaki rá nem vezeti,hogy ezt meg kéne kérdezni...
2014. okt. 24. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Minek? Egy nőmtől se kérdeztem meg sose. Annyira adja magát. Írod, együtt vagytok 2 hónapja. Ez nem elég? :) Sülthal.
2014. okt. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát jó,csak nehéz ,mert 2 hónap alatt nem olyan sokat voltunk együtt ,mert máshol tanul és nem mindig egyértelmű számomra,hogy akkor mi is van köztünk pontosan...én is úgy vagyok vele,hogy felesleges megnevezni,hogy mi is ez amikor érzem ,hogy mi ez,de amikor elbizonytalanodom akkor mindig felmerül ez a kérdés
2014. okt. 24. 01:32
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Mi olyan bonyolult azon, hogy esetleg te hozd fel a témát és beszéljétek meg az adott sráccal?
2014. okt. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én megértelek azt érzed, hogy nincs eleje a kapcsolatnak. Igaz? én is már rengetegszer voltam így csak nőkkel. És tényleg úgy van:D amikor vége volt ezeknek vége sem volt(mármint az én szememben). De viszont nem vártam el, hogy kérdezze, hogy leszel e a pasim. Mert pl az egyik ,ha leszopott kapcsolat elején akkor már tudtam, hogy nem a barátnőm lesz , hanem a "ku*vám", de ezt átvitt fogalomban vedd. Vagy haszonként tekintettem csak rá utána . És szerintem igazad van. És ennek nem ez lenne a módja, de leginkább csak ez van, hogy csak úgy VAN és kész. Nem kell annyira felfújni a dolgot a barátod jelenleg nyugi, bár ha nem érzed azt akkor nem az. 22/f
2014. okt. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem tudom...még nem vitt rá a lélek ,hogy megkérdezzem...de egy idő után,ha nem cselekszik meg fogom kérdezni nyilván...

Hát igen... valami ilyesmit érzek..viszont egyszer úgy érzem,hogy na hát ez egyértelmű,hogy mi van köztünk aztán meg van,hogy elbizonytalanodok..

2014. okt. 24. 01:47
 6/12 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy magadban bizonytalanodsz el vagy ő benne.
2014. okt. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem magamba...:/ vele valójában semmi probléma nincs...én vagyok egy nagy probléma csak...:d
2014. okt. 24. 01:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van engem csak azért zavar mert nem tudom mikor ünnepeljem az évfordulónkat pedig már volt 4
2014. okt. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát igen az elég előnytelen...azért én egy évig tuti nem tudnám magamba tartani ezt :d lehet nem ártana rákérdezni :d
2014. okt. 24. 01:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha két hónap alatt nem mélyült el annyira a viszonyotok, hogy egy ilyen témát a kényelmetlenség érzete nélkül megbeszéljetek, akkor valószínűleg nem a barátnőjeként tekint rád, te pedig nem a barátodként. 2 hónap az elég hosszú idő ahhoz, hogy egy ilyen kérdésre választ kapj. Nem bízol benne, vagy miért nem mersz vele erről beszélgetni? Persze az is furcsa, hogy ő nem hozza fel a témát, ennyi idő elteltével azért már kijelentik. Nekem a barátom már egy hét után kérdezte, hogy most akkor mikortól számolhatja, hogy járunk :) Tehát az nem furcsa, hogy nem kér meg, hogy legyél a barátnője, hanem csak úgy veled van, de az már furcsa, hogy ilyesmit sem kérdez vagy legalább facere írná ki, ha mást nem is mer tenni. Szerintem megpróbálhatnád rávezetni erre, próbáld meg kérdezni, hogy tulajdonképpen miért is van veled, mik a szándékai, onnantól pedig adja majd magát a helyzet.
2014. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!