Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarodottság. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarodottság. Miért nem kérdezi meg?

Figyelt kérdés
A férfiaknak sose jut eszébe ,hogy meg kéne kérdezni a nőt,hogy lesz-e a barátnője vagy valami ? 2hónapja együtt vagyok valakivel és kicsit zavar ez az egész,hogy most nem tudom akkor mi is van pontosan...meg eleve,hogy nem is beszélünk ezekről a dolgokról :/ De tényleg nem értem...az előző barátom se kérdezte volna meg ,ha egy véletlen folytán valaki rá nem vezeti,hogy ezt meg kéne kérdezni...
2014. okt. 24. 01:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azóta szerencsére fejlődött a helyzet...bár ha nem is kaptam még választ erre...de a jelek egyértelműek és már eljutottunk arra a szintre,hogy nagyon szeretjük egymást és ez hangot is kapott...de valóban érdekes,hogy azt se tudom,hogy mikor vagyunk x hónaposak..bár annyira nem számít..:D de azért már ha 1 év felé járunk akkor csak megérdeklődöm majd..:D na jó addig azért nem fogom bírni :D egyébként a távolság miatt furcsa ez az egész..mert egy ilyet még is csak jobb személyesen vagy nem is tudom..
2014. nov. 4. 17:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, én se tudom pl. hogy mióta járunk, de azt tesszük már két éve-hogy most lehet, hogy kevesebb, vagy több? Mert ilyen messzeségből persze hogy hónapokban mérhető távolságot tudnék kijelölni, hogy mikortól is járhatunk, és igen, mi sem találkoztunk túl gyakran. Az a lényeg, hogy mindig egyre jobban alakul.

Én se mertem megkérdezni ezt, ő se hozta fel soha, aztán egyszer valaki rákérdezett :D

2014. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!