Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehéz lesz úgy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz lesz úgy rendes párkapcsolatot találnom, hogy nem akarok gyereket szülni? N24

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 19:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez a világ tényleg megérett a pusztulásra!
2014. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 ASOT ***** válasza:
100%

Pocsék egy világ ez mi? :)


Rendes párkapcsolatot lehet, hogy nehezebb lesz. De van akinek rendetlen párkapcsolatot is lehetetlen találnia.


Nem árt tisztázni ezt a legelején, és azt sem árt tisztázni , hogy ha valamelyikőtök ezt meggondolná évek múltán, akkro az mindenképp szól és ha még mindig nem akar a másik, akkor lehet h váltani kell.

2014. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Költőnő? ***** válasza:
Jééé ASOT, merre jártál eddig?:)
2014. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos rontja az esélyeid... én magam sem szeretnék, pontosan azért, mert én sem szeretem a kisgyerekeket. Biztos van még hasonló férfi, úgyhogy találsz majd. De jól megnehezíti a dolgod. :)

Kitartás!


23/F

2014. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 ASOT ***** válasza:
Ma kivételesen pihenek odahaza drága :)
2014. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a kapcsolat elején egyszerű tisztázni. Szerintem bővel lehet találni ilyen pasikat.
2014. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos fogsz találni olyan pasit aki nem akar gyereket.


Mi se vállalunk gyereket a férjemmel, bár más okokból. Lényeg hogy nem lesz. De ettől még együtt maradunk. Kettesben nagyobb a szabadságunk is. Ha már gyerek van, az sok lemondással jár.


Tisztázni kell a kapcsolat elején, és akkor nincs gond.

2014. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
Miért kellene mindent tisztázni a kapcsolat elején? Találkoztam olyan lánnyal akit nagyon szerettem, de mégsem éreztem azt, hogy együtt tudnék élni vele az életvitele miatt. Azt mondom, hogy bele kell vágni és majd kialakul. Ha valaki szintén nem akar gyereket, az nem garancia arra, hogy száz évig vele leszel, mert igenis léteznek egyéb körülmények is, amit az elején nem feltétlenül lehet letisztázni.
2014. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Így 9 évvel később mi a helyzet? Esetleg lett mégis gyereked?
2023. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!