Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FiÚk! Ti hány éves korotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FiÚk! Ti hány éves korotokra terveztek esküvőt, eljegyzést?

Figyelt kérdés
Tegnap volt itt egy kérdés, ahol a kérdező (lány) kiakadt, mert a barátja nem akarja még eljegyezni.22-23 évesek.Szerintetek nem korai ennyi idősen?
2014. okt. 30. 09:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát hogy lenne? Nincs önbizalmuk, ezért nem mernek nyitni a lányok felé, félnek a kudarctól. Én ugyanez vagyok, csak lányban. Mellesleg, ha egyszer, egy csoda folytán összejönnék álmaim pasijával, akkor se akarnék házasságot, a jóisten mentsen meg tőle. Nem megyek házhoz a pofonért, akar a franc lehorgonyozni egyvalaki mellett, amikor még vígan élhetném az életem, gondtalanul, effajta felelősség nélkül. A válás pedig sok papírmunka, hosszú hónapok, jobb megelőzni a bajt. :)
2014. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
azért nem kéne ilyen borusan látni a dolgokat.Szoktatok bulizni járni?
2014. okt. 30. 09:51
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Én 24 éves vagyok, a barátom most lesz 25 nem sokára, engem 21 évesen jegyzett el! :) Nyáron lesz az esküvőnk! :) Szerintem azért állnak negatívan a dolgokhoz, mert Ők még akkor nem érettek meg erre, amikor ilyen idősek voltak és a saját példájukon vádolják meg a kérdezőt, de ez emberfüggő! Az én vőlegényem viszont már akkor érett gondolkodású volt. Ahogy olvastam, nem csak a kérdező van ezen az állásponton, hanem volt már olyan, akit fiatalon jegyeztek el és együtt is maradtak. Ez nem ritkaság egyáltalán, baráti körünkben és ahogy írja a kérdező is, amikor még iskolába jártunk, ott is volt erre bőven példa! Nem értem ezt miért kell ellenezni! Írták, hogy nem élte ki magát, meg buli, haverok, fanta! Ez hülyeség! Szerintem pont azaz éretlen gondolkodás, hogy hagyja hamarabb becsavarni a fejét, később pedig csalások hada áll majd mögötte! De ez nem a nő hibája, hanem a pasié, miért nem húzza be akkor a kéziféket és mondja: "Bocsi szívem, nem vagyok még biztos benne, hogy kiéltem magam, ha Te ezt ennyire komolyan gondolod, akkor szakítsunk, mert nekem más a véleményem!" De gondolom ehhez gerinc kell :)

Egyébként a kérdezőnek igaza van, ha hitegeti szóban, miért nem alkot akkor? Miért ilyen visszakozó? Írta, hogy még nem akarnak összeházasodni, ahogy mi sem tettük pár évig! Pokolra fogunk jutni emiatt vagy mi? Néhány okoskodó ember annyira hülye tud lenni! És igenis nyissa ki a száját, ha valami nem tetszik Neki! Mi már az első hetekben leszögeztük (szerencsére nekünk ebben egy látásmódunk van), hogy 1-2 éven belül eljegyzés lesz, aztán ha lediplomáztunk, akkor rá 1-2 évre esküvő, mert közben még szeretnénk nyaralgatni és együtt kirándulgatni, szóval még kicsit "szabadságon" lenni :D Aztán tessék, eljött ez is :)

Egyesek szégyellik a maguk viselkedését ennyi idősen és csodálkoznak hogy lehet ilyen nagy szakadék egy idősen gondolkodásilag. Mert visszaemlékeznek vagy éppen hasonló idősek és Ők még akkor így gondolták vagy gondolják, teljesen más volt, gyerekesebb, felelőtlenebb, bulizósabb a gondolkodásuk és fel nem bírják fogni, hogy bizony-bizony vannak már ilyenkor is FÉRFIAK! Ők még nem voltak azok vagy nem azok, csak kisfiúk, akik nem tudnak még a kapcsolatokról felelősségteljes, érett gondolkodást mutatni! És emiatt téved el sok ember, mert szégyelli vagy nem vallja be magának, hogy Ő bizony nem ilyen vagy nem így csinálta és nem volt képes erre. Mindenki más típus, én például alig bulizgattam, összesen 2 pasi volt az életemben, a vőlegényemnek szintén 2 barátnője volt élete során. Teljesen megbízható, nem értem miért fáj ez egyes embereknek!

Úgyhogy mindenki fogadja el, hogy minden embernek más a látásmódja ebben, vannak suhancok és érett emberek :)

2014. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem barátom azt mondta, hogy 7-8 év múlva már szeretne elvenni, ha úgy alakul, vagyis 25-26 éves korban. Lehet, hogy az eljegyzés jön már korábban is.
2014. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
ennek a hátulütője majd 10-15 év mulva jön elő, előző.Nálad lehet, hogy nem, de a párodnál 99.99 %-ban biztos.
2014. okt. 30. 10:09
 16/23 A kérdező kommentje:
Mármint a 13-asnak.
2014. okt. 30. 10:10
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem jön itt semmi, csak alaptalan vádaskodások! :) A szüleim hamarabb megtartottak mindent, mint mi, mégis boldogan élnek! Tudom azt írjátok, hogy de ez megváltozott... nem, nem amiatt tolódik ki az év, mert az emberek nem szeretnék, hanem mert nincs lehetőségük rá (pénz) és sokat kell tanulni, párkeresésre idő alig van és ebből fakadó problémák... nem az emberek gondolkodása és elköteleződés utáni vágya változott meg, hanem nincs idő, pénz rá!
2014. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szerintem tévedsz.Azért tolodik ki, mert a mai világban sokkal több a lehetőség, mint a szüleid korában.Akkor nem volt lehetőség ennyit tanulni, utazni, ennyi mindent átélni, mint most.
2014. okt. 30. 10:21
 19/23 anonim ***** válasza:
És? Attól már nem gondolhatja komolyan senki ezt fiatalon? :)
2014. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 xHaldyr válasza:
18 éves vagyok de élvezem a fiatalságom és persze a lányokat :D én személy szerint 30 előtt tutira nem szeretnék házasodni.:)
2014. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!