Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért csak a bunkók jönnek be?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom teljesen ki vagyok ábrándulva a lányokból. A lányok mindig a bunkókat akarják. Ezt már megtapasztaltam nem is egyszer. Amikor bunkó voltam, lesz*rtam a kiszemelt lányt akkor bejöttem neki. Mikor adtam az igazi énem az illedelmes, jó tanuló, rendes fiút meg lekoppintottak. Egyszerűen el vagyok keseredve. Próbálkoztam már fiatalabb lánnyal, idősebbel, főiskolással, gimissel, külföldivel, viszont az eredmény mindig ugyanaz volt. A lányok azt a felvett énen jött be, aki részeges, piáló cigiző se*gfej. Holott én csak arra vágyok, hogy szerethessek egy csajt, aki szintén szereti az igazi önmagam. Nem általánosítani akarok, hanem érdekelnek ezzel kapcsolatban a tapasztalatok, vélemények.21f
2014. okt. 31. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem magát a bunkóságot szeretik, hanem azt, ha valaki kevésbé elérhető.
2014. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Kikérem magamnak. Kimondottan utálom a cigiző piás srácokat... Pont fordítva van a véleményem. A srácok bunkók. Mind csak szexet akar és egyszerre több nőnek is küldözget üzeneteket stb... És ez már nem az első pasi... Nekem ez a véleményem.
2014. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt hajszolom és mondom én már mióta,de ahogy telnek az évek,úgy látom egyre többen belátják végre...A miértjét soha nem fogod megtudni,ez olyan megfejthetetlen női hülyeség...
2014. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Részben igazat adok neked. :)


Nekem max az tetszik a bunkókban, hogy határozottak. Na meg igen, mindig az kell, ami nem lehet az enyém. :D De ez így van akkor is, ha az illető nem bunkó... évekig voltam oda egy rendes, aranyos, udvarias srácért, aki észre sem vett.


Normális választ nem tudok adni a kérdésedre, tényleg csak a határozottságot tudom kiemelni a bunkókban. DE ez nem jelenti, hogy csak a bunkók jönnek be és azt sem, hogy minden bunkó bejön.


Az pedig érthető, hogy ki vagy ábrándulva a lányokból...


21/L

2014. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Sir Pickle-lel egyetértek + határozottság is vonzó. Csak a hülyének kell egy kőbunkó. 26/N
2014. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem jobban "beindít", ha egy lány tanul pl. szombat este és nem a barátnőivel bulizgat.
2014. okt. 31. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös.

Akkor a nők 90%-a hülye úgy néz ki,mert ők bunkókkal vannak együtt,mindenhol ezt látni.A teljesen kedves,normális ismerőseimnek egyiknek sincsen barátnője érdekes módon,de van egy haverom akinek van barátnője,és még mellette 2 csajjal jár össze...

Teljesen érdekes módon utcán is végigmegyek a legnagyobb bunkó gyerek mellett vannak mostanában már a teljesen átlagos csajok is,és ez szomorú nagyon...

2014. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már előbb is kikértem magamnak... Miért általánosítotok? Vannak még akik nem élvezik és nem is vágynak arra hogy leigyák magukat a sárga földig. Bármi mást csak azt ne. És nekem jobban bejön ha a srácnak sem az a fontos h minden hétvégén berúgjon...
2014. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, de a 'jófiúk' is tudnak sunyi dögök lenni.

Amúgy sok a hülye pitsa, tény. Ők meg is érdemlik a tuskókat.

2014. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
* 5-ös voltam.
2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!