Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért csak a bunkók jönnek be?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom teljesen ki vagyok ábrándulva a lányokból. A lányok mindig a bunkókat akarják. Ezt már megtapasztaltam nem is egyszer. Amikor bunkó voltam, lesz*rtam a kiszemelt lányt akkor bejöttem neki. Mikor adtam az igazi énem az illedelmes, jó tanuló, rendes fiút meg lekoppintottak. Egyszerűen el vagyok keseredve. Próbálkoztam már fiatalabb lánnyal, idősebbel, főiskolással, gimissel, külföldivel, viszont az eredmény mindig ugyanaz volt. A lányok azt a felvett énen jött be, aki részeges, piáló cigiző se*gfej. Holott én csak arra vágyok, hogy szerethessek egy csajt, aki szintén szereti az igazi önmagam. Nem általánosítani akarok, hanem érdekelnek ezzel kapcsolatban a tapasztalatok, vélemények.21f
2014. okt. 31. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"A lányok mindig a bunkókat akarják..."

"Nem általánosítani akarok..."


Csak a 837569783794265827843. ilyen témájú kérdés, könyörgöm, UNJÁTOK MÁR MEG!

Érdekes, a párom egy illedelmes, figyelmes, tisztelettudó, kedves, odaadó pasas, és szeretem a feje búbjától a lábujja hegyéig. Nem vagyok lány?! :O

2014. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hiába kéred ki magadnak,persze valahol biztosan vannak kivételek,csak hogy hol és merre az rejtély.Tény,hogy léteznek,de én például soha nem találkoztam még egy kivétellel sem.Milyen érdekes ugye?és még sok férfitársam is így látja a helyzetet a környezetemben,itt az oldalon is elég sok van,és még sorolhatnám mennyi helyen...ez is milyen érdekes. :)
2014. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!