Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tiszteletlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiszteletlenség az velem szemben, ha a párom egy játékban a volt partnereivel folytatott szexuális kalandjait felhozza?

Figyelt kérdés

A párom barátai voltak nálunk vendégségben és este játszottunk olyat, hogy mindenki mondott valamit, amit még soha nem csinált és aki már tett olyat, annak innia kellett. Természetesen leginkább szexuális jellegű sztorik hangzottak el... Aki inni akart az meg olyan dolgokat mondott amit már csinált. Az én párom is mondott olyat amit már megtett de nem velem. Nekem ez rosszul esett, mert elég tapintatlannak éreztem, hogy ilyen sztorikat kellett hallgatnom. Felfújom a dolgot?

Tudom, hogy volt élete előttem is de nem vagyok rá kíváncsi hogy kivel hol szexelt.


2014. nov. 3. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez a játék valóban primitívség és bunkóság.

De azzal megtisztelt volna téged, ha a kettőtök hálószoba titkairól mesél?

Ha részt veszel egy ilyen játékban, akkor ne játszd a szemérmes szűz lányt.

2014. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
A nok szegyenlik a maganeletuket. A ferfiak hivalkodnak vele. A baj az volt hogy a te parod nem vette figyelembe hogy ott vagy. minden joga megvan a tapasztalatairol beszelni a baratainak de talan nem elotted mert a legtobb szerelmes embert zavarja hogy hallgatnia kell hogy az akit teljes szivebol szeret massal is szeretkezett. (ez egy termeszetes feltekenyseg, vagyis felted ot)
2014. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!